Witam wszystkich

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Witam wszystkich

ciasteczka
Witamy na pokładzie Zapraszamy do gotowania oraz pieczenia  i dzielenia się przepisami zwłaszcza tymi eksperymentami Uwielbiam eksperymentować więc chętnie nauczę się czegoś od Ciebie  

Odp: Odp: Witam wszystkich

mocsłodkości
pestka55 napisał(a):

Dzień dobry cześć i czołem, witam wszystkich i kłaniam się nisko. Jestem fanką wszelakich zup, uwielbiam kichnię azjatycką i lubię eksperymentować z arabską. W ogóle lubię eksperymenty. Gotuję zarówno tradycyjnie, jak i z użyciem różnych wynalazków,. Pozdrawiam!


Witaj. Miło Cię poznać. Zapraszamy do wspólnego pichcenia i pieczenia oraz ploteczek na forum Nie mówiąc już o dzieleniu się efektami swoich eksperymentów

Odp: Witam wszystkich

pestka55
  • pestka55

  • Posty: 7
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dzień dobry cześć i czołem, witam wszystkich i kłaniam się nisko. Jestem fanką wszelakich zup, uwielbiam kichnię azjatycką i lubię eksperymentować z arabską. W ogóle lubię eksperymenty. Gotuję zarówno tradycyjnie, jak i z użyciem różnych wynalazków,. Pozdrawiam!

Odp: Odp: Witam wszystkich

mocsłodkości
Witamy w naszym gronie Zapraszamy do wspólnej konwersacji  

Odp: Witam wszystkich

ciasteczka
biedroneczki napisał(a):

Witam wszystkich i każdego z osobna
Zaglądam na Gotujmy już od kilku lat i postanowiłam w końcu dołączyć do Waszego grona. Uwielbiam piec i gotować. Może nie jestem w tym mistrzem, ale tak jak każdy uczę się na błędach. Jestem gadułą, która zadaje setki pytań Mam nadzieję, że nikogo to nie zrazi


Miło, że do nas dołączyłaś Im nas więcej tym weselej

Witam wszystkich

biedroneczki
Witam wszystkich i każdego z osobna
Zaglądam na Gotujmy już od kilku lat i postanowiłam w końcu dołączyć do Waszego grona. Uwielbiam piec i gotować. Może nie jestem w tym mistrzem, ale tak jak każdy uczę się na błędach. Jestem gadułą, która zadaje setki pytań Mam nadzieję, że nikogo to nie zrazi

Odpowiedz na/ edytuj Witam wszystkich