Witam z lasu

Obserwuj wątek

Odp: Witam z lasu

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Zazdroszczę takiego sylwestra w leśnej głuszy, muszę kiedyś wypróbować. A szama brzmi doskonale - też czekam na przepisy Dzika udało się upolować czy czmychnął?

Odp: Witam z lasu

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Wow co za widok z leśnej głuszy..

Odp: Odp: Witam z lasu

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
ebata napisał(a):

Z powodu przyjemności posiadania czworonogów (para jamników, para dachowców i gończy polski) imprezka w kameralnym gronie bardzo smacznie się udała - nie zabrakło efektów świetlno - dźwiękowych (wystarczyło wychylić głowę za okno i widowisko tańczących kolorowych iskier na przemiennie z wybuchami gotowe - na nasze i naszych stworów szczęście oddalone o kilka kilometrów)
szczupak,zupa grzybowa, schabik w galarecie i półmisek "dzikich" wędlin .........
na deser stefanek i ciasteczka cytrynowe ( zorganizowałyśmy sobie sylwestrowe warsztaty zdobienia ciasteczek lukrem dla bab )
Las przywitał nas w trakcie spaceru noworocznego prezentem - spacerującym warchlaczkiem
pozdrawiam z leśnej chatki


Cześć Beato, menu brzmi baaaardzo apetycznie. Będzie miło jak podzielisz sie z nami przepisami na te danka

Odp: Witam z lasu

ebata
  • ebata

  • Posty: 17
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
Z powodu przyjemności posiadania czworonogów (para jamników, para dachowców i gończy polski) imprezka w kameralnym gronie bardzo smacznie się udała - nie zabrakło efektów świetlno - dźwiękowych (wystarczyło wychylić głowę za okno i widowisko tańczących kolorowych iskier na przemiennie z wybuchami gotowe - na nasze i naszych stworów szczęście oddalone o kilka kilometrów)
szczupak,zupa grzybowa, schabik w galarecie i półmisek "dzikich" wędlin .........
na deser stefanek i ciasteczka cytrynowe ( zorganizowałyśmy sobie sylwestrowe warsztaty zdobienia ciasteczek lukrem dla bab )
Las przywitał nas w trakcie spaceru noworocznego prezentem - spacerującym warchlaczkiem
pozdrawiam z leśnej chatki
obrazek

Odp: Witam z lasu

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Cześć Beata, czuj się jak u siebie Jak tam impreza się udała?

Witam z lasu

ebata
  • ebata

  • Posty: 17
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
Cześć na imię mam Beata - jestem w trakcie przygotowania menu na imprezkę sylwestrową w domu - szukając pomysłów w necie wpadłam na to forum
I tak sobie wymyśliłam, że ............ już zawsze będę tu wpadać fajna stronka kopalnia wspaniałych przepisów
pozdrawiam z leśnej chatki

Odpowiedz na/ edytuj Witam z lasu