Włoskie potrawy - gdzie kupić najlepsze składniki?

Obserwuj wątek

Odp: Włoskie potrawy - gdzie kupić najlepsze składniki?

NisiaM
  • NisiaM

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Z tym akurat miałam wieczny problem, bo włoskie gotowanie o tyle i nie leży o ile lubię tę kuchnię. Aby zjeść dość naprawdę włoskiego jestem zmuszona (chociaż to dość pejoratywne słowo) wybrać się do Bistro Wiejska.

Odp: Włoskie potrawy - gdzie kupić najlepsze składniki?

SuperInterior_pl
Może nie tyle same składniki ile akcesoria do wyposażenia kuchni w niższej cenie,znajdziecie także u nas na SuperInterior,teraz mamy kilka naprawdę fajnych,ciekawych promocji wiec warto

Odp: Włoskie potrawy - gdzie kupić najlepsze składniki?

henioW
  • henioW

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Fajny sklep - można sobie kupić rzeczywiście półprodukty, które pasują do gotowania po włosku. Mogliby wina dodać jeszcze do tego

Odp: Włoskie potrawy - gdzie kupić najlepsze składniki?

andrzejwah
Jeśli chodzi o takie podstawowe rzeczy, jak makarony, pasty, konfitury czy oliwy to ja kupuję w valori.pl – często można trafić na promocje. Jak zamawiałem na początku stycznia to dostałem różne gratisy. Zwracam uwagę na to, aby produkty były tradycyjne, bez chemii.

Odp: Włoskie potrawy - gdzie kupić najlepsze składniki?

henioW
  • henioW

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zależy czego szukasz – półprodukty, warzywa, słodycze, wina czy inne procenty, a może półprodukty. Takie sklepy można często spotkać w galeriach handlowych albo po prostu kupić w Internecie.

Włoskie potrawy - gdzie kupić najlepsze składniki?

raphaelll
  • raphaelll

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam
Potrzbuję informacji gdzie mogę kupić w Warszawie lub przez internet najlepsze składniki do włoskich potraw, bez konserwantów i innych ulepszaczy. Najlepiej w oliwie z oliwek. Np.: oliwki, papryczki, czy karczochy.
Gdzie kupujecie? Macie sprawdzone sklepy?

Odpowiedz na/ edytuj Włoskie potrawy - gdzie kupić najlepsze składniki?