Wszystkie dietetyczne sałatki 100 lub 200 kcal -szukam !

Obserwuj wątek

Odp: Wszystkie dietetyczne sałatki 100 lub 200 kcal -szukam !

Gosia85
  • Gosia85

  • Posty: 7
  • Przepisy: 88
  • Artykuły: 8
witam rozumiem, że choruje Pani na niedoczynność tarczycy i ta nadwaga jest między innymi tym spowodowana? czy tę wartość 600 kcal to Pani sobie sama "narzuciła" czy została ona zalecona przez lekarza/dietetyka? Jeśli mogę polecić, to powinna Pani spożywać produkty, które zawierają dużo jodu...ryby morskie, owoce morza, nabiał, jaja, chude mięso, rośliny strączkowe, ziemniaki. Warto ograniczyć wszystkie produkty, które pogarszają wchłanianie jodu m. in.: brukselka, kapusta czy rzepa. Jeśli będzie miała Pani jakieś pytania to proszę pisać pozdrawiam


zmieniono 1 raz (ostatnio 06 sty 2013 19:54 przez Gosia85)

Odp: Wszystkie dietetyczne sałatki 100 lub 200 kcal -szukam !

iwa643
  • iwa643

  • Posty: 58
  • Przepisy: 5470
  • Artykuły: 4
Ja tez jestem na diecie cały czas po schudnięciu ,kontroluje co jem .Zmieniłam sposób odżywiania .

Odp: Wszystkie dietetyczne sałatki 100 lub 200 kcal -szukam !

Ashanti
  • Ashanti

  • Posty: 9
  • Przepisy: 15
  • Artykuły: 0
Jedna z użytkowniczek portalu zainspirowała mnie do skorzystania z jej diety Tutaj wrzucam link, jak jeść i chudnąć. Dieta jest super i naprawdę działa Sama rzuciłam palenie i zaczęłam strasznie tyć Ta dieta pomaga zrzucić kilogramy i czuć się dobrze! Polecam http://forum.gotujmy.pl/moja-zdrowa-dietaczyli-jak-jesc-by-sie-najesc-i-schudnac-z-glowa-,watek,186625.html. Nie wiem czy na nią wcześniej nie spoglądałaś, ale to coś wartego uwagi. Jemy co 2 godzinki Ja jestem zadowolona, mimo że jestem cały dzień poza domem

Wszystkie dietetyczne sałatki 100 lub 200 kcal -szukam !

smysia234
  • smysia234

  • Posty: 2
  • Przepisy: 59
  • Artykuły: 0
Od 3 Stycznia jestem na ścisłej diecie ponieważ rzuciłam papierosy i w ciągu 2 tygodni przytyłam 4 kg. Niestety nie mogę sobie pozwolić na dodatkowe kg ponieważ mam chorą tarczycę, biorę leki i walczę z nadwagą. Póki co papierosów nie palę już 26 dzień a moja waga obniżyła się o -1 kg.
To tak w skrócie-ale do rzeczy.
Poszukuję lekkie przepisy na sałatki które mogę jeść nawet 4 razy dziennie a które nie wyszczuplą zbytnio mojego portfela. Jem dziennie max 600 kcal.

Odpowiedz na/ edytuj Wszystkie dietetyczne sałatki 100 lub 200 kcal -szukam !