wyciskarka do soków ,czy sokowirówka i jakie?

Obserwuj wątek

Odp: wyciskarka do soków ,czy sokowirówka i jakie?

Melvit
  • Melvit

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wszystko zależy od tego do czego konkretnie potrzebujesz tego sprzętu. Jeśli lubisz się napić świeżego i naturalnego soku to polecam wyciskarkę. Jest prosta w obsłudze i bardzo wygodna. A jeśli chodzi o robienie soków, np. do słoika na zimę to osobiście polecam sokownik. Jest prostszy w obsłudze od sokowirówki, a w dodatku te soki są moim zdaniem smaczniejsze

Odp: wyciskarka do soków ,czy sokowirówka i jakie?

GastroSklep
Wyciskarka do soków o większej mocy sprawdzi się zdecydowanie lepiej sokowirówka, zapewni lepszy efekt i sok bez cząstek miąszu, powiedzmy tak do kwoty 600zł kupi cię całkiem dobrą wyciskarkę.

Odp: wyciskarka do soków ,czy sokowirówka i jakie?

Kamarad
  • Kamarad

  • Posty: 7
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja mam sokowirówkę i mi pasuje nie jest trudna w obsłudze i szybko się da zrobić sok. Kupowałem jakiś czas temu na https://dukapolska.com/agd Radzi sobie z większymi kawałkami spokojnie, a nie jest też ogromna i rozkładanie i sprzatanie nie trwa pół dniajak przy niektórych

Odp: wyciskarka do soków ,czy sokowirówka i jakie?

Kira.Kowalska
Jak mogę ci zaproponować to tylko wyciskarkę. Sokowirówka nie wydobędzie tych wartości z owoców, czy warzyw co wyciskarka, ona je zetrze, a to nie jest korzystne. Są w sprzedaży wyciskarki nowej generacji takie jak ( usunięte przez moderatora), które fajnie zgniatają dając klarowny i gęsty sok. Dobrze robisz odstawiając kartonowe soki, nie ma jak świeże, zrobione samemu

Odp: wyciskarka do soków ,czy sokowirówka i jakie?

Kira.Kowalska
Temat akurat dla mnie, ponieważ zbliża się pora przeziębień i gryp więc muszę coś zrobić żeby temu zapobiec. A cóż może być lepszego od soków i to jeszcze świeżych, przygotowanych tuż przed spożyciem? Jestem na kupnie czegoś co mi w tym pomoże. I tu mam dylemat co wybrać, sokowirówkę czy wyciskarkę. Zbierając opinię u koleżanek wychodzi na to, że lepsze są wyciskarki, nawet pokazywały mi na czym polega różnica. I rzeczywiście soki są lepsze, gęste chyba przez to, że zgniatane powoli i dokładnie. Bardzo zachwalały wyciskarki firmy Hurom ( hurom.com.pl ) i tą marką się zainteresowałam. W necie mają dobrą opinię w śród forumowiczek, a też po zapoznaniu się z ofertą producenta przestałam się temu dziwić. Najnowsze modele mają ulepszoną konstrukcję sitek i specjalną blokadę dającą możliwość wyciśnięcia soku dokładnie . Podoba mi się też wygląd, taki nowoczesny, pasujący do wystroju każdej kuchni. To, że kupię wyciskarkę z Horum, a dokładniej zamówię przez internet już zdecydowałam, nie wiem tylko, który model wybrać hurom hh 2g, czy hurom dt chef obydwie są świetne. Ale chyba zamówię hurom dt chef koloru białego. Od jutra szukam przepisów na soki z owoców, warzyw i ziół.

Odp: wyciskarka do soków ,czy sokowirówka i jakie?

olalina
  • olalina

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wyciskarek manualnych nie polecam. Miałam i wspominam dość traumatycznie
Nie są wydajne - przy ich pomocy nie da się wycisnąć całego soku z owoców. Finał być taki, że z kg pomarańcza otrzymywałam 1/4 soku mniej niż obecnie. Poszukiwania idealnej wyciskarki wolnoobrotowej trwały długo bo stawiam na najwyższą jakość i miłą dla oka estetykę. Znalazłam model, który nie zrujnował mojego portfela :-). Polecam zapoznać się z ofertą www.e-kalorik.pl Za zakupem przemawia też, że to polski producent . Do tego zestawu zakupiłam książkę z przepisami na PRZEpyszne soki owocowe i warzywne. Moje ulubione połączenie to jabłko+gruszka. Pycha!

Odp: wyciskarka do soków ,czy sokowirówka i jakie?

Annakalino
Jakoś nie przepadam za sokowirówkami. Miałam dwie i obie skończyły marnie zapychały się i strasznie przegrzewały czy coś w tym stylu. Trudno mi opisać.
Wolę robić soki w sokowniku, takim na kuchenkę (elektryczne też są ok). Taki napój jakoś lepiej smakuje no i wydaje się że mniej sprzątania
Rok temu kupiłam nowy sokownik, coś takiego jak tutaj: ... ( usunięte przez moderatora ) tylko większy i nie pamiętam gdzie dokładnie go znalazłam. Co jakiś czas przeglądam oferty, może trafi się coś fajnego albo jakaś promocja.

wyciskarka do soków ,czy sokowirówka i jakie?

miminka
  • miminka

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
co polecacie do domowych soków? co innego sokowirówka, co innego wyciskarka, no i różne modele ... oh za dużo tego,ale wiem ,że koniec z kartonowymi sokami

Odpowiedz na/ edytuj wyciskarka do soków ,czy sokowirówka i jakie?