Z czym podajecie naleśniki?

Obserwuj wątek

Odp: Z czym podajecie naleśniki?

kulinarnyprzemek
tylko czekolada i banan

Odp: Z czym podajecie naleśniki?

Kira.Kowalska
Często robię naleśniki, prosty przepis i błyskawiczne przygotowanie. Po usmażeniu cieniutkich placków przekładam je tylko gotową masą karmelową z puszki z Helio (helio.pl ) i gotowe. Smakują mi też ze szpinakiem

Odp: Z czym podajecie naleśniki?

Karola66
  • Karola66

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dla mnie naleśniki muszą być na słodko! Uwielbiam te z dodatkiem owoców sezonowych, ale zawsze też stosuje jakiś "podkład". Najcześciej są to dżemy, Nutella, albo Naturalnie owocowe ze ( usunięte przez moderatora). Na to owocę i albo polewam czekoladą, albo podaję z bitą śmietaną

Odp: Z czym podajecie naleśniki?

mocsłodkości
biedroneczki napisał(a):

Nie wiem jak Wy ale ja uwielbiam naleśniki. Robię je i na słodko i na wytrawnie.
Szukam ciekawych pomysłów na nowe nadzienia. Czym Wy najczęściej przekładacie naleśniki?


U mnie ostatnio prym wiodą naleśniki na słodko. Moje pociechy uwielbiają z serem i owocami. Mąż z dżemem morelowym i bitą śmietaną ( ma chłop ostatnio zachcianki ). Kilka dni temu zawziął się i zrobił naleśniki z sosem pomarańczowym. Jakby tego było mało to przed podaniem podpalił je ( oczywiście tylko nam, bo dzieciaki niepełnoletnie )

Z czym podajecie naleśniki?

biedroneczki
Nie wiem jak Wy ale ja uwielbiam naleśniki. Robię je i na słodko i na wytrawnie.
Szukam ciekawych pomysłów na nowe nadzienia. Czym Wy najczęściej przekładacie naleśniki?

Odpowiedz na/ edytuj Z czym podajecie naleśniki?