Za co lubimy GOTUJMY?

Obserwuj wątek

Odp: Za co lubimy GOTUJMY?

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Za caloksztalt

Odp: Za co lubimy GOTUJMY?

lilalo
  • lilalo

  • Posty: 36
  • Przepisy: 22
  • Artykuły: 0
Przyjazna atmosfera i zyczliwosc tu obecnych. Zas dugi aspekt to taki, iz od dawna chcialam pospisywac swoje przepisy ze zdjeciami, jednak robic zdjecia a potem wywolywanie to troche czasochlonne wiec w jakis sposob traktuje Gotumy.pl jak swoja ksiazke kucharska, w ktora wkladam moje przepisy ale rowniez i przepisy innych mam szanse obejrzec jak i wyprobowac!

Odp: Za co lubimy GOTUJMY?

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
Za to że jest Przypadek skierował mnie na tą stronę szukałam jakiegoś przepisu na inny niż zwykle obiad i znalazłam kilka interesujących, a potem spróbowałam sił ze swoimi. Zostałam życzliwie przyjęta i jeśli miałam kłopoty to zawsze ktoś był pomocny. I więcej jest tych uśmiechniętych niż tych zadufanych w sobie osób. Miło jest gdy otacza nas różnorodność i to mi tu odpowiada

Odp: Za co lubimy GOTUJMY?

Babciagramolka
Za to ,że w odróżnieniu od innych stron nie toleruje się tu chamstwa , dokuczania , kopiarstwa i plagiatów . Wiem ,że każda strona ma to zapisane w Regulaminie ale raczej nikt się do tego nie stosuje . A ja jestem rygorystka pod tym względem - co cudze to święte . Podoba mi się to ,że jak nie mam ochoty to sobie dłuższy czas milczę . Jak mam ochotę to się odzywam . Że każdy może udzielać się w wątkach które mu odpowiadają ( nie znam się na działce to milczę ).Że rozmowy na forum są normalne ( wiem czasem ktoś się wyłamie ale to mija ) - nie ma tych pyskówek jakich pełno na innych stronach .
Podoba mi się , że zebrało się tu grono osób które autentycznie pasjonują się gotowaniem , że ponawiązywaliśmy znajomości prywatne , że się lubimy .

Nie ukrywam ,że tak jak inni bywam na innych stronach z różnych powodów ( konkursy , znajomi, ciekawość , nagrody ) - ale tu jest mój ,, dom ,, i to lubię .

Odp: Za co lubimy GOTUJMY?

Weronka
  • Weronka

  • Posty: 67
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 28
za cenne, przydatne porady, często dodawane przez samych użytkowników, dla nich też zawsze znajduje się miejsce na głownej. Myslę, że to fajnie.
Za przepisy, no i za ploty na forum, nie tylko o gotowaniu

Odp: Za co lubimy GOTUJMY?

Ines
  • Ines

  • Posty: 87
  • Przepisy: 49
  • Artykuły: 1
Za super przepisy,zwłaszcza że są sprawdzone i pewne

Odp: Za co lubimy GOTUJMY?

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
Za bardzo dobry kontakt z moderatorami. Można pisać prywatne wiadomości do moderatorów gdy ma się jakiś problem i zawsze odpisują, i to szybko, a poza tym wyjaśniają na spokojnie chociaż pewnie o problemach można by grzebać na forum. Za to, że do konkursów podane są szczegółowe regulaminy i terminy podania wyników - wszystko jasne i klarowne. Za to, że na forum jest mnóstwo ciekawych tematów, jest z kim pogadać - czyli ciągle " żywe"

Odp: Za co lubimy GOTUJMY?

Luśka
  • Luśka

  • Posty: 22
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
zagłosowałam, bo lubię i często korzystam z przepisów

Za co lubimy GOTUJMY?

Darth Vader
Wiem, wiem, jest wątek pt. "Za co serwis chwalimy" - ale prosto i na temat - dlaczego akurat gotujmy, skoro jest cała masa innych portali kulinarnych? Wiem, że sporo z Was ma profile też na innych stronach, ale coś Was jednak skłoniło do tego,żeby się tu zalogować.

Ja Wam powiem, że trafiłem tu szukając przepisów i wpisując frazy w google, skąd najczęściej pojawiały się odnośniki do Gotujmy - więc uznałem, że tu jest przepisów najwięcej

Webstar Festiwal organizuje głosowanie na najfajniejsze strony w Internecie - można wysłać sms jeśli ktoś chce oddać głos na nasz portal nie powinienem linkować do innych serwisów, więc powiem Wam, że można wysłać sms o treści WSF.W2701 na numer 7238 - w ten sposób głosujemy na Gotujmy, można nawet coś wygrać, a szczegóły na stronie webstar festiwal. (gotujmy dali nam w zakładce "Informacja i komunikacja")

Odpowiedz na/ edytuj Za co lubimy GOTUJMY?