zaatakowani

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: zaatakowani

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Dzięki, Pyza!

zmieniono 1 raz (ostatnio 06 lip 2010 09:37 przez Henia)

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: zaatakowani

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Henia napisał(a):

Pyza napisał(a):

Henia, napisałam, że Cię poniosło bo uważam, że niepotrzebnie dałaś się sprowokować. Nie warto przejmować się takimi osobami - przecież ona na to właśnie liczy i Cię podpuszcza!

Pyzuniu, daj rade jak z takimi postępować! Kiedyś lekceważyłam, po prostu je ignorowałam ale było jeszcze gorzej, bo takie osoby myślą, że nie odpowiadasz, bo się wystraszyłaś. Może jest jakiś inny sposób? Chętnie skorzystam!


A atakuj ich bronią - zacytuj tutaj na forum taki "list", niech inni zobaczą z jakimi wrednymi paskudami mamy do czynienia - podaj od kogo, ale nie komentuj bo po co? taki post będzie mówił sam za siebie, będzie widać, że się nie wystraszyłaś a każdy czytający sobie sam oceni - żałuję, że kiedyś kilku wiadomości tak nie upubliczniłam, kilku osobom zrobiłoby się przynajmniej głupio!

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: zaatakowani

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
luna19 napisał(a):

Bahus napisał(a):

A ja proszę na mój profil nie wchodzić ! Jestem tak przystojny, że nie życzę sobie aby ktoś się we mnie zakochał. Byłoby to dla mnie bardzo uciążliwe.



to ja w takim razie musze koniecznie zobaczyć i zaryzykuję, wchodzę

Luna, byłam pierwsza

Odp: Odp: Odp: Odp: zaatakowani

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Bahus napisał(a):

Pyza napisał(a):

Papaja, Henię trochę poniosło, ale Ty zachowujesz się dziwnie - czy jak zajrzę na Twój profil, do czego mam prawo i mogę to robić kiedy mi się spodoba, to też będziesz pisać na p.w. po co to robię?!
Styl Twojej wypowiedzi i kilka innych drobiazgów przypominają mi do złudzenia inną postać z tego portalu a wierz mi, że mam intuicję w takich sprawach
Zamiast szukać zaczepki idź i coś ugotuj, jeśli potrafisz bo na razie tylko przepisujesz


A ja proszę na mój profil nie wchodzić ! Jestem tak przystojny, że nie życzę sobie aby ktoś się we mnie zakochał. Byłoby to dla mnie bardzo uciążliwe.

No, niestety za późno przyszło ostrzeżenie! Weszłam! i co teraz będzie?!

Odp: Odp: zaatakowani

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
luna19 napisał(a):

A ja tam lubię jak oglądają moj profil
i lubię oglądac inne ... jestem goscinna i zawsze gosci dobrze karmię


O tak, przejść przez Twoje przepisy, to prawdziwa uczta! Jest na czym oko zatrzymać!

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: zaatakowani

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Pyza napisał(a):

Henia, napisałam, że Cię poniosło bo uważam, że niepotrzebnie dałaś się sprowokować. Nie warto przejmować się takimi osobami - przecież ona na to właśnie liczy i Cię podpuszcza!

Pyzuniu, daj rade jak z takimi postępować! Kiedyś lekceważyłam, po prostu je ignorowałam ale było jeszcze gorzej, bo takie osoby myślą, że nie odpowiadasz, bo się wystraszyłaś. Może jest jakiś inny sposób? Chętnie skorzystam!

Odp: Odp: zaatakowani

Marika_1961
luna19 napisał(a):

A ja tam lubię jak oglądają moj profil
i lubię oglądac inne ... jestem goscinna i zawsze gosci dobrze karmię


Az slinka cieknie na widok tych kielbasek,zadne wyroby nie smakuja tak dobrze jak POLSKIE;-)))

Odp: Odp: Odp: Odp: zaatakowani

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

A ja proszę na mój profil nie wchodzić ! Jestem tak przystojny, że nie życzę sobie aby ktoś się we mnie zakochał. Byłoby to dla mnie bardzo uciążliwe.



to ja w takim razie musze koniecznie zobaczyć i zaryzykuję, wchodzę

Odp: Odp: zaatakowani

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
luna19 napisał(a):

A ja tam lubię jak oglądają moj profil
i lubię oglądac inne ... jestem goscinna i zawsze gosci dobrze karmię




No fakt...umiesz się zareklamować ...ja poproszę te kiełbaski wiszące op prawej stronie drążka....


zmieniono 1 raz (ostatnio 05 lip 2010 19:46 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: zaatakowani

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
A ja tam lubię jak oglądają moj profil
i lubię oglądac inne ... jestem goscinna i zawsze gosci dobrze karmię

obrazek

Odpowiedz na/ edytuj zaatakowani