Zaczac sie odchudzac

Obserwuj wątek

Odp: Zaczac sie odchudzac

Kazda dieta to przede wszystkim stres,na ktory nasza podswiadomosc reaguje natychmiast zwiekszonym apetytem.Nigdy nie mow,ze od jutra musisz mniej jesc,albo ze od dzisiaj nie jesz slodyczy,albo inne tego rodzaju frazesy.
Powiedz sobie,ze moze pozwolisz swojemu zoladkowi odpoczac i zmienisz troche jadlospis.
Sprobuj moze takiego odzywiania: rano weglowodany bez bialka : pieczywo wszystko jedno jakie (moze byc z maslem,nie z margaryna),do tego np dzem,miod,salata,rzodkiewka,ogorek itd.Wazne zeby nie jesc bialka (wedlina,sery,mleko,twarog itp)
Obiad normalnie,a na kolacje bialko BEZ WEGLOWODANOW,czyli np stek z salata,albo jogurt,albo gotowane jajka,albo ryba itd.itd.
Wazne zeby najadac sie normalnie do syta,a miedzy posilkami musi 4-5 godzinna przerwa.Popoludniu nie jedz zadnych owocow!
Po obiedzie deser jest dozwolony,tylko nie za duzo.
Aha,sniadanie moze byc obfite,bo ono daje Ci energie na caly dzien.

Powodzenia.

Odp: Zaczac sie odchudzac

Muzykus
  • Muzykus

  • Posty: 46
  • Przepisy: 14
  • Artykuły: 0
Gdyby jednak nie udało Ci się schudnąć musisz siebie taka polubić (ja również mam trzycyfrowy wynik wagi). Słyszałem ostatnio takie stwierdzenie: kobieta powinna mieć wszystko na swoim miejscu, a nie miejsce na wszystko.
Wtedy łatwiej nawet zrzucać kilogramy.
Pozdrawiam Muzykus.

Odp: Zaczac sie odchudzac

izabelka19
motywacja powinna byc dla Ciebie Twoja obecna waga, jesli chcesz sie odchudzac. i wizja przyszlej. motywacja jest tez zmiana trybu zycia na zdrowszy. ja mimo wiecznego zabiegania jednak jem zdrowo i poki co o diete specjalnie odchudzajaca martwic sie nei musze. porada moja to jedz duzo ryb i salatek, naprawde dziala. chude,sycace, zwalcza wilczy glod i pomaga na cere przy okazji ;D ja z ryb glownie salatki neptuna, czyli dwa w 1 ;d

Odp: Odp: Zaczac sie odchudzac

Krzysztof77
anullka7 napisał(a):

Słodycze zastąpić owocami.


Zadnych slodyczy, a z owocami trzeba ostroznie (to sa cukry proste ktore sprzyjaja odkladaniu tluszczu zapasowego)

Odp: Zaczac sie odchudzac

Krzysztof77
Morela napisał(a):

Witam,jestem nowa na Forum i moim Problemem jest zaczac sie odchudzac
Czy ktos ma jakies pomysly i Motywacje bede bardzo wdzieczna
Pozdrawiam


Jezeli jestes osoba ktora lubi mieso to polecam system protal. Pierwsze efekty daja dobra motywacje!

Odp: Zaczac sie odchudzac

Wedox
  • Wedox

  • Posty: 10
  • Przepisy: 4
  • Artykuły: 0
Pamiętajcie że trzeba jeść mięso 1-2 razy na tydzień poniewarz niewarzne ile zjecie warzyw mięso daje energie o wiele większą, chyba chociarz raz widzieliście że wegetarian ma mniej energi w porównianiu do człowieka który je mięso (lecz w umiarkowanych dawkach ).

Odp: Zaczac sie odchudzac

prezes
  • prezes

  • Posty: 106
  • Przepisy: 21
  • Artykuły: 0
mam podobny problem,ziółka już mi sie wylewają uszami,próbowałam już chyba wszystkiego i nic....efekt mizerny,co prawda nie dostaje wysypki jak na siebie patrzę ale pomarzyć zawsze mogę mój problem to wzrost 152 w porywach więc sami rozumiecie....pozdrawiam

Odp: Odp: Zaczac sie odchudzac

Morela
  • Morela

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dziekuje bardzo Tobie za te Informacje napewno bede to praktykowac to milo jesli ma sie wsparcie Pozdrawiam serdecznie

Odp: Zaczac sie odchudzac

anullka7
  • anullka7

  • Posty: 246
  • Przepisy: 514
  • Artykuły: 0
Najlepiej jeść mało ale często,dużo warzyw,owoców i pic dużo herbaty czerwonej o smaku grejfrutowym,dostępnej po 6 zł w marketach,dużo wody mineralnej niegazowanej,ograniczyć białe pieczywo,jeść grahamki i chleb razowy, oraz mięso gotowane i chude.Słodycze zastąpić owocami.Miłego odchudzania?

Zaczac sie odchudzac

Morela
  • Morela

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam,jestem nowa na Forum i moim Problemem jest zaczac sie odchudzac
Czy ktos ma jakies pomysly i Motywacje bede bardzo wdzieczna
Pozdrawiam

Odpowiedz na/ edytuj Zaczac sie odchudzac