Zagubione rzeczy czyli mężczyzna w akcji :)

Obserwuj wątek

Odp: Zagubione rzeczy czyli mężczyzna w akcji :)

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
ciasteczka napisał(a):

Powiedzcie mi czy Wasi panowie też tak nałogowo Wszystko gubią? Mój mąż powinien kupić zakład produkujący skarpetki, bo wiecznie ich szuka i nigdy nie znajduje. Znikają w takim tempie, że głowa mała. Kluczyki od samochodu też gubi po kilka razy na tydzień.


Jakbym czytała o swoim mężu Jeszcze się nie zdarzyło, żeby on czegoś nie szukał Jak nie podkoszulki, to bluzy, jak nie skarpetek to kluczy od domu i pracy, potem znikają kluczyki od motoru Ostatnio przekopał cały dom, bo schował pieniądze i gotowy był się pokroić, za to, że były w pudełku. Znalazły się w jego portfelu Zastanawiam się nad jakąś terapią albo go zacznę faszerować orzechami

Odp: Zagubione rzeczy czyli mężczyzna w akcji :)

mocsłodkości
ciasteczka napisał(a):

Powiedzcie mi czy Wasi panowie też tak nałogowo Wszystko gubią? Mój mąż powinien kupić zakład produkujący skarpetki, bo wiecznie ich szuka i nigdy nie znajduje. Znikają w takim tempie, że głowa mała. Kluczyki od samochodu też gubi po kilka razy na tydzień.


Hahahaha czyli nie tylko ja mam taki przypadek w domu Mój mąż potrafił kiedyś wsadzić telefon do lodówki. Tyle co się tego telefonu naszukaliśmy to nasze

Zagubione rzeczy czyli mężczyzna w akcji :)

ciasteczka
Powiedzcie mi czy Wasi panowie też tak nałogowo Wszystko gubią? Mój mąż powinien kupić zakład produkujący skarpetki, bo wiecznie ich szuka i nigdy nie znajduje. Znikają w takim tempie, że głowa mała. Kluczyki od samochodu też gubi po kilka razy na tydzień.

Odpowiedz na/ edytuj Zagubione rzeczy czyli mężczyzna w akcji :)