Zakupy u Pana Ziółko - dla Warszawy i okolic !!!

Obserwuj wątek

Odp: Zakupy u Pana Ziółko - dla Warszawy i okolic !!!

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
Moja droga, ja mieszkam w Gdyni a czasem się muszę namęczyć, żeby kupić rozmaryn czy rukolę!Oczywiście nie mówię o marketach..

Odp: Odp: Zakupy u Pana Ziółko - dla Warszawy i okolic !!!

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
powiem Wam tak - trzeba by dobrze się rozejrzeć po okolicach Waszych miast - być może podobne gospodarstwa są też i w Waszych okolicach i gdzieś można kupić ich płody

Odp: Zakupy u Pana Ziółko - dla Warszawy i okolic !!!

Babciagramolka
Pyza napisał(a):

Pan Ziółko to człowiek, który ma własne duże gospodarstwo ogrodnicze kilkadziesiąt kilometrów od Warszawy. 3 razy w tygodniu przyjeżdża sprzedawać swoje plony:

1)we środy rozstawia się pod Fortecą w Parku Traugutta przy ulicy Zakroczymskiej 12;
2) na Targowisku w Otwocku, przy ul. Batorego;
3) w soboty na Targowisku w Falenicy, niedaleko stacji PKP, przy Centrum Handlowym "Fala"

Polecam bo ma dużo ciekawych różności - niżej na zdjęciu możecie zobaczyć to co dzisiaj kupiłam czyli między innymi kolorowe kalafiory, malutkie cukinie wszelkiej maści, kwiaty cukinii i nasturcji, liście roszponki, amarantusa i rukwi a w ofercie jest tego o wiele więcej w zależności od tego co akurat rośnie. Są też zioła w doniczkach i różne liście na wagę. Wszystko świeżutkie i po prostu wspaniałe




Natychmiast powiedz Panu Ziółko żeby sie przeprowadził do Szczecina . To jest niesprawiedliwe że TY masz dostęp do tego wszystkiego a ja się muszę oblizywać. Poproszę kwiaty cukinii do faszerowania

Odp: Zakupy u Pana Ziółko - dla Warszawy i okolic !!!

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
ten kalafior super, wszystko super:-) Szkoda tylko, że nie w trójmieście..

Zakupy u Pana Ziółko - dla Warszawy i okolic !!!

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Pan Ziółko to człowiek, który ma własne duże gospodarstwo ogrodnicze kilkadziesiąt kilometrów od Warszawy. 3 razy w tygodniu przyjeżdża sprzedawać swoje plony:

1)we środy rozstawia się pod Fortecą w Parku Traugutta przy ulicy Zakroczymskiej 12;
2) na Targowisku w Otwocku, przy ul. Batorego;
3) w soboty na Targowisku w Falenicy, niedaleko stacji PKP, przy Centrum Handlowym "Fala"

Polecam bo ma dużo ciekawych różności - niżej na zdjęciu możecie zobaczyć to co dzisiaj kupiłam czyli między innymi kolorowe kalafiory, malutkie cukinie wszelkiej maści, kwiaty cukinii i nasturcji, liście roszponki, amarantusa i rukwi a w ofercie jest tego o wiele więcej w zależności od tego co akurat rośnie. Są też zioła w doniczkach i różne liście na wagę. Wszystko świeżutkie i po prostu wspaniałe


obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Zakupy u Pana Ziółko - dla Warszawy i okolic !!!