zeby zrobic kucharza lepiej isc do wojska czy szkoly policealnej ?

Obserwuj wątek

Odp: zeby zrobic kucharza lepiej isc do wojska czy szkoly policealnej ?

WinaImport_pl
Zdecydowanie do szkoły policealnej,w której praktycznie nauczysz się co robić,wojsko Ci tego nie da,potem ewentualnie możesz szukac tam zatrudnienia.

: Odp: zeby zrobic kucharza lepiej isc do wojska czy szkoly policealnej ?

Peerph
  • Peerph

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dobrze, wszystko jasne, po liceum udam sie do wiekszego miasta i lepszej szkoly

Dziekuje za informacje.

Odp: zeby zrobic kucharza lepiej isc do wojska czy szkoly policealnej ?

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
Z tego co wiem, obecnie w wojsku na kuchni pracują cywile, a poza tym wiele wojskowych stołówek ulega likwidacji z powodu braku żołnierzy służby zasadniczej. O wojsku lepiej zapomnij.

Odp: zeby zrobic kucharza lepiej isc do wojska czy szkoly policealnej ?

Peerph
  • Peerph

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
No bylem za glupi po gimnazjum i jeszcze niezdecydowany, prosze zostanmy przy temacie, bo reszta informacji jest zbedna xD

Bo pisze na 5 forach i na facebooku i informuje sie ogolnie, ale nikt mi nie potrafi trafnie nigdy odpowiedziec.

Wiec wojsko czy policealna szkola ?

Odp: zeby zrobic kucharza lepiej isc do wojska czy szkoly policealnej ?

magdafer
  • magdafer

  • Posty: 103
  • Przepisy: 39
  • Artykuły: 0
Zawsze wydawało mi się ,że nauka w liceum trwa 4 lata, ale wracając do tematu to myślisz, że jak pójdziesz do wojska to zaraz dostaniesz się na kuchnię i zaraz zostaniesz kucharzem?NIe lepiej było Ci iść od razu do szkoły gastronomicznej?Zawodowej, bądż technikum i uczyć się wszystkiego od podstaw?

zeby zrobic kucharza lepiej isc do wojska czy szkoly policealnej ?

Peerph
  • Peerph

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam, moj problem polega na tym, ze jestem obecnie w 2 kl. Liceum, za rok czeka mnie matura i chce zostac kucharzem. Nie wiem czy udac sie do szkoly policealnej gastronomicznej, czy do wojska. Dziewczyna moja zdecydowanie odradza wojska z powodu duchowosci oosby, ktora sie traci w wojsku. Nie inetresuje mnie kasa, czy cos, po prostu mnie interesuje, gdzie zdobede lepsze umiejetnosci, zdolnosci i kwalifikacje, oraz to, cos ie bedzie czytalo lepiej pracodawcy. Dodam jeszcze, ze w przyszlosci zamierzam zyc w niemczech i tam gotowac. Wiadomo co sie slyszy o wojsku, ze jedzenie marudne, kilka rodzajow zup i kotlecik. Chcialbym sie dowiedziec, czy to prawda i w czym lepsze doswiadczenie zdobede. Pragne rowniez sie dowiedziec, czy jest szansa, zebym byl ojcem i mezem bedacym w domu, nie chce byc szefem kuchni, tylko zarabiac z jakies 1500-2000 zl, zeby utrzymac jakos rodzine i finansowo i duchowo, bedac w domu.

pozdrawiam.

Odpowiedz na/ edytuj zeby zrobic kucharza lepiej isc do wojska czy szkoly policealnej ?