Żelki do zapiekania

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Żelki do zapiekania

mocsłodkości
ciasteczka napisał(a):

Też ich dawno nie widziałam. Były o ile się nie mylę truskawkowe, cytrynowe i jabłkowe. nawiasem mówiąc całkiem smaczne Może będą w większych marketach lub sklepach z przeznaczeniem cukierniczym? Jest ich sporo i mają swoje strony internetowe.


Właśnie o takie coś mi chodzi, ale nie ma nigdzie :/ Postanowiłam zastąpić je kandyzowanymi wiśniami Są smaczne i kolorowe i wydaje mi się, że znacznie zdrowsze niż te żelki

Odp: Żelki do zapiekania

ciasteczka
Też ich dawno nie widziałam. Były o ile się nie mylę truskawkowe, cytrynowe i jabłkowe. nawiasem mówiąc całkiem smaczne Może będą w większych marketach lub sklepach z przeznaczeniem cukierniczym? Jest ich sporo i mają swoje strony internetowe.

Żelki do zapiekania

mocsłodkości
Wie ktoś może gdzie można kupić żelki do zapiekania? Kiedyś można je było kupić w jednym sklepie internetowym. Niestety od dłuższego czasu ich na nim nie ma. W naszych sklepach z tego rodzaju asortymentem też ich nie ma. Moje dzieci bardzo je lubiły w babeczkach i nie tylko. Jakby ktoś je gdzieś namierzył będę wdzięczna za wszelkie informacje.

Odpowiedz na/ edytuj Żelki do zapiekania