Zenon Laskowik

Obserwuj wątek

Odp: Zenon Laskowik

Pablito
  • Pablito

  • Posty: 380
  • Przepisy: 10
  • Artykuły: 0
a ja nie szaleję za Laskowikiem :/ Nie powala mnie jego humor, zresztą chyba lata świetności ma ten Pan już za sobą

Odp: Odp: Zenon Laskowik

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
margolata napisał(a):

gratulacje chyba najbardziej go lubię w duecie ze Smoleniem co o bombkach była mowa i w piosence "starych nie ma chata wolna oj będzie bal,ojjj będzie bal" taaaa

Ach, zapomniałam ze Smoleniem też , oczywiście . Tak zgadzam się to, to są najlepsi satyrycy. jest treść , jest przekaz ......

Odp: Zenon Laskowik

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
gratulacje chyba najbardziej go lubię w duecie ze Smoleniem co o bombkach była mowa i w piosence "starych nie ma chata wolna oj będzie bal,ojjj będzie bal" taaaa

Odp: Zenon Laskowik

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Też go bardzo lubię . Miałam jego nagrane występy jeszcze z Materną i Rudim - są nie zniszczalne!

Odp: Zenon Laskowik

Ja też go lubię

Zenon Laskowik

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Laskowik otrzymał Grand Prix w Opolu. Cieszę się niewymownie. Mój krajan, którego znam osobiście (jednak nie jako gwiazdora, a jako listonosza, który codziennie pukał do moich drzwi przynosząc mi pocztę.) dostał to na co sobie naprawdę zasłużył. Nawet nie wiecie jaki to sympatyczny i fajny facet. To nie "woda sodowa" ....to wielka indywidualność. Niech ten jego powrót na scenę będzie jak najbardziej owocny i udany. Tego życzę mu z całego serca.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odpowiedz na/ edytuj Zenon Laskowik