zestaw do dipów

Obserwuj wątek

Odp: Odp: zestaw do dipów

oblatana
  • oblatana

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
hej ja kupiłam taki zestaw na allegro z drewna jest suuuperowy i tanio jak na razie ich nie ma ale to od tego pana http://allegro.pl/item1166529563_drewniana_unikatowa_do_krojenia_serwowania_okazja.html pozdrawaim

Odp: Odp: zestaw do dipów

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
bardzo ładnie zawoalowana reklama sklepu która pojawiła się w ciągu ostatnich dni także na kilku innych portalach...Nowy użytkownik zadaje pytanie, inny (też nowy) niby mu odpowiada - wszędzie wygląda to tak samo i odpowiedź jest identyczna!

Odp: zestaw do dipów

anitazet
  • anitazet

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja akurat kupowałam na comfortable.pl Jeśli nie możesz znaleźć nic ciekawego na allegro, to zajrzyj tam. Może przypadnie Ci coś do gustu

Odp: zestaw do dipów

słoneczna
No właśnie, taki zestaw jest bardzo przydatny. A gdzie kupowałaś ten zestaw? Bo tak patrzę na allegro, ale jakoś tak nic mi nie wpada w oko...

Odp: zestaw do dipów

anitazet
  • anitazet

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
To jest jakby zestaw do sosów, który podaje się do różnych przystawek. Dobre na domowe imprezki. Mam taki u siebie w domu i jestem z niego bardzo zadowolona.

Odp: zestaw do dipów

A co to jest?

zestaw do dipów

słoneczna
Witam, ostatnio się zastanawiałam by zakupić zestaw do dipów. I w związku z tym do Was pytanie. Czy ktoś z Was już taki zestaw ma? jak się on Wam sprawuje? i gdzie takie coś można zakupić? Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc

Odpowiedz na/ edytuj zestaw do dipów