"Zielony jak trawa" Wita :)

Obserwuj wątek

Odp: "Zielony jak trawa" Wita :)

Cześć
Musisz poświęcić trochę czasu na buszowanie po przepisach.Na pewno znajdziesz coś dla siebie.A nawet jeśli pierwszy raz nie za bardzo uda Ci się potrawa,to nie zrażaj się.Trening czyni mistrza.Tak jest i w gotowaniu.
Ja gotuję i piekę już wiele lat a mimo to nie raz np.z placka wychodzi zakalec.A ile razy przypaliłam obiad to już nie wspomnę.Tak więc chochle w dłoń...

Odp: "Zielony jak trawa" Wita :)

Śliweczka
  • Śliweczka

  • Posty: 242
  • Przepisy: 133
  • Artykuły: 0
Ja również witam Cię serdecznie.Super,że chłopak w twoim wieku interesuje się gotowaniem.Podobno najlepszymi kucharzami są mężczyźni.Bazuj na przepisach,baw się przyprawami,a niedługo sam coś pysznego wymyślisz :-)))

Odp: "Zielony jak trawa" Wita :)

anullka7
  • anullka7

  • Posty: 246
  • Przepisy: 514
  • Artykuły: 0
Witaj Blondas,gotuj razem z nami na tej stronce jest dużo smacznych potraw,masz wielki wybór! wystarczy poszukać w przepisach.Pozdrowionka.

zmieniono 1 raz (ostatnio 24 sty 2010 23:05 przez anullka7)

"Zielony jak trawa" Wita :)

Blondas
  • Blondas

  • Posty: 6
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
Witam serdecznie!
Jestem 17 letnim mieszkańcem śląska. Gram na gitarze, harmonijce, śpiewam, bawię się w teatralne sprawy i takie tam
Postanowiłem zacząć uczyć się gotowania! Od jakiegoś roku nosiłem się z takim postanowieniem - a teraz kiedy mam więcej wolnego czasu mogę zacząć coś próbować. Niestety dzisiaj nic nie ugotuję gdyż pewnie wielu ten posiłek przypłaciłoby życiem
Zaczynając na forum rozmowę... zadam od razu pytanie. Jakie proste rzeczy polecacie na początek facetowi który nigdy tak na prawdę nie miał poważniejszej styczności z kuchnią (oprócz jajecznicy czy zupki instant : ) ).

W linku do YouTube wklejam swoją największą pasję

Pozdrowienia dla wszystkich!

Odpowiedz na/ edytuj "Zielony jak trawa" Wita :)