Zupy z torebki

Obserwuj wątek

Odp: Zupy z torebki

Olmix_pl
  • Olmix_pl

  • Posty: 10
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dokładnie, takie zupki maja bardzo dużą ilość soli oraz są mocno sztucznie przyprawiane. Można zjeść ale raz na jakiś czas.

Odp: Zupy z torebki

mocsłodkości
ciasteczka napisał(a):

Zostałam obdarowana całą górą proszkowanych zup. Szczerze mówiąc unikam takich produktów ale jak już dostałam to przecież nie wyrzucę. Macie jakiś pomysł jak przygotować takie proszkowane zupy na zdrowy sposób? Jak je podrasować, żeby był smacznie i zdrowo?


Ja bym zrobiła je na większej ilości wody, w której wcześniej ugotowałabym pokrojone warzywa. Dużo zależy od tego jakie te zupy masz. I nie chodzi o firmę tylko czy to jest grochowa, krupnik, żurek czy co tam jeszcze jest Inaczej pokombinujesz z krupnikiem a inaczej z grochową czy rosołem.

Odp: Zupy z torebki

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ciasteczka napisał(a):

Zostałam obdarowana całą górą proszkowanych zup. Szczerze mówiąc unikam takich produktów ale jak już dostałam to przecież nie wyrzucę. Macie jakiś pomysł jak przygotować takie proszkowane zupy na zdrowy sposób? Jak je podrasować, żeby był smacznie i zdrowo?


Możesz je zrobić na własnym wywarze byle bez soli bo te zupy mają masę soli w sobie. Kiedyś zrobiłem krupnik na rosole już przyprawionym To była masakra Możesz dodać warzywa, kaszę, mięso np. z kurczaka. Możliwości jest wiele

Zupy z torebki

ciasteczka
Zostałam obdarowana całą górą proszkowanych zup. Szczerze mówiąc unikam takich produktów ale jak już dostałam to przecież nie wyrzucę. Macie jakiś pomysł jak przygotować takie proszkowane zupy na zdrowy sposób? Jak je podrasować, żeby był smacznie i zdrowo?

Odpowiedz na/ edytuj Zupy z torebki