Kategoria promowana - czerwiec

  • 3

Od 1 do 30 czerwca dodatkowo promujemy - 10 punktami - przepisy zawierające w swoim składzie świeże truskawki, czereśnie, młodą kapustę lub fasolkę szparagową. Puść wodze fantazji, przygotuj pyszności z użyciem wymienionych składników. Dodatkowe wirtuale wymieniaj na nagrody.

         
ocena: 5/5 głosów: 4
Kategoria promowana - czerwiec
fot. Fotolia
Dla niewtajemniczonych wyjaśniamy zasady: każdy kto doda własnoręcznie przygotowany przepis z przynajmniej jednym zdjęciem, zaliczający się do wymienionych kategorii dostanie dodatkowo 10 wirtuali.

Oto składniki, dzięki którym zdobędziesz więcej wirtuali wymiennych na nagrody. Zobacz listę nagród >>>

I. Świeże truskawki
II. Świeże czereśnie w wybranym przez Ciebie kolorze

                                                     
     Truskawki   Czereśnie

Zobacz przepisy na pyszności z truskawkami i czereśniami >>>

III. Młoda kapusta
IV. Świeża fasolka szparagowa

     Młoda kapusta   Fasolka szparagowa

                                                     

Zobacz przepisy na dania z kapustą i fasolką szparagową >>>

Przypominamy, że do kategorii promowanej zaliczone zostaną tylko przepisy ze zdjęciem i takie, w których świeże truskawki, czereśnie, młoda kapusta lub fasolka szparagową są składnikami, które odgrywaj istotną rolę w całym daniu. Do kategorii nie zostaną zaliczone kompoty z truskawek, czereśni, owoce z bitą śmietaną lub sosem oraz propozycje, w których truskawki, czereśnie, kapusta lub fasolka zostaną użyte np. do dekoracji potrawy.

Kategoria promowana obowiązuje od 1 do 30 czerwca.

Wirtuale dodają moderatorki zaznaczając przepisowi kategorię promowaną. Jeśli Twój przepis powinien zaliczać się do kategorii w tym miesiącu, a na twoim koncie wirtuali nie pojawiła się informacja, to o dodanie przepisu z kategorii promowanej trzeba się upomnieć pisząc do Babciagramolka, misia5 lub Zbysiowa lub w ostateczności do zozolek lub Magdalenaa.


Zdjęcia Fotolia