Konkurs GzN nagroda główna - luty

W lutym nagrodą główną w konkursie Gotujmy z Nagrodami są Blendery ręczne marki Zelmer.

         
ocena: 0/5 głosów: 0
Konkurs GzN nagroda główna - luty

Więcej informacji na temat zmian wprowadzonych w konkursie Gotujmy z Nagrodami możecie przeczytać w artykule: Gotujmy z nagrodami - nowe zasady, nowe nagrody >>>

W lutym mamy dla Was nagrody główne: 3 Blendery ręczne marki Zelmer.    
      
                                           
Blender ręczny. Moc całkowita 600W. Regulacja obrotów. Kolor biały z grafitem - Symbio Line. Obudowa Plastik - Rączka antypoślizgowa. Zasilanie 220-240. Waga 1kg.
 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NAGRODZIE GŁÓWNEJ
 
Dla kogo nagroda główna?
Nagrodę główną w Konkursie mają możliwość otrzymać Uczestnicy, którzy wykonają Dodatkowe zadanie konkursowe.
 
Co to znaczy dodatkowe zadanie konkursowe oraz gdzie je znajdziesz?
W ramach Dodatkowego zadania konkursowego, Organizator, co miesiąc, do 100 osób, które w poprzednim miesiącu osiągnęły najwyższe pozycje w rankingu najbardziej aktywnych w danym miesiącu Użytkowników, wysyła automatyczną wiadomość na skrzynkę wewnętrzną (profilową) z linkiem zapraszającym do udziału w II etapie Konkursu.

Kliknięcie przez Uczestnika w przesłany link oznacza chęć wzięcia udziału w II etapie. Użytkownicy, którzy poprzez kliknięcie w link, zadeklarują chęć uczestniczenia w II etapie, dostają kolejną wiadomość zawierającą jedno wybrane pytanie o tematyce kulinarnej. 3 (trzech) Uczestników, którzy poprawnie i najszybciej odpowiedzą na pytanie, wygrywa jedną z trzech nagród głównych.
 
Czy za nagrody główne są odejmowane wirtuale?
NIE,
nagrody główne dostępne są poza katalogiem nagród gwarantowanych oraz nie mają przypisanej wartości punktowej.Więcej na temat konkursu Gotujmy z Nagrodami >>>