Konkurs - Letnia inspiracja

  • 4

Pokaż nam, jaka jest twoja letnia kulinarna specjalność, prześlij zdjęcie swojego arcydzieła i zdobądź nagrodę. Do wygrania 3 hamaki TLC na lato.

         
ocena: 4/5 głosów: 5
Konkurs - Letnia inspiracja             

Na antenie TLC, w ramach specjalnej wakacyjnej ramówki, przez całe lato fani kulinarnych zmagań mogą śledzić program „Masterchef: Australia”. To istna uczta dla fanów gotowania. Program będzie można oglądać przez całe wakacje: od niedzieli do piątku o 20.00 na antenie TLC.

W programie „Masterchef: Australia” pięćdziesięciu śmiałków staje do walki o tytuł najlepszego kucharza Australii i 100 tys. dolarów. Ich bronią są nie tylko umiejętności kulinarne, ale także pomysłowość i, przede wszystkim autorskie, podejście do gotowania. 

Przed uczestnikami nie lada wyzwania, będą musieli przygotować między innymi: dania z grilla, potrawy inspirowane różnymi zakątkami świata, sprawdzana będzie również ich wiedza teoretyczna. Podczas rund eliminacyjnych udowodnią, że potrafią pracować pod presją czasu, w wyjątkowo nerwowych warunkach. Zadanie konkursowe:

Pokaż nam, jaka jest twoja letnia kulinarna specjalność!


Przepis/przepisy wraz ze zdjęciem (miniumum jednym) zamieść w kategorii Konkurs - Letnia inspiracja. Pamiętaj aby zaznaczyć jeszcze inną dodatkową kategorię - przepisy, które nie będą miały zaznaczone minimum dwóch kategorii nie będą brały udziału w konkursie.
 

 

Nagradzamy 3 przepisy

 

Nagrody:

Zwycięzca konkursu otrzyma wakacyjny gadżet w sam raz na lato od TLC – hamak, w którym będzie mógł wymyślać kolejne przepisy na zniewalające potrawy.

                   


Konkurs trwa od 23 lipca do 6 sierpnia. Wyniki ogłosimy najpóźniej 14 sierpnia.


                                               


Przed przystapieniem do konkursu przeczytaj regulamin >>>