Kategoria promowana wrzesień

  • 10

We wrześniu będzie znów sezonowo, ale też trochę egzotycznie

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Kategoria promowana wrzesień
Tym razem czeka na was sporo wyzwań, bo oprócz swojskiej kapusty, papryki, bakłażana, kukurydzy, cykorii, jabłek, gruszek śliwek, grzybów leśnych kategorią promowaną będzie także bardzo rzadko goszczące na naszych stołach dziczyzna, karczoch, koper włoski, małże i makrela.

Dla niewtajemniczonych wyjaśniam zasady: każdy kto doda własnoręcznie przygotowany przepis z przynajmniej jednym zdjęciem z udziałem wyżej wymienionych produktów dostanie dodatkowo 10 wirtuali.

Wirtuale dodają moderatorki zaznaczając przepisowi KATEGORIA PROMOWANA. Jeśli twój przepis zawiera któryś z produktów promowanych w tym miesiącu, a na twoim koncie wirtuali nie pojawiła się informacja - dodanie przepisu z kategorii promowanej trzeba się upomnieć pisząc na maila do Babciagramolka, misia5 lub Zbysiowa lub w ostateczności do Tit, kolczu lub zozolek.

Dodanie do kategorii promowanej zależy także od wartości przepisu, z góry zaznaczam, że zwykły kompot z jabłek lub gruszek nie będzie liczony jako przepis promowany, musicie trochę się postarać, żeby przepis okazał się cenny dla naszego serwisu gotujmy.pl

WAŻNE BY ZAZNACZYĆ ODPOWIEDNIĄ KATEGORIĘ PRZEPISU spośród:

Kapusta
Papryka
Bakłażan
Kukurydza (świeża z kolb a nie z puszki)
Cykoria
Jabłka
Gruszki
Śliwki
Grzyby leśne
Dziczyzna
Karczoch
Koper włoski
Owoce morza (w przypadku małż)
Makrela


Jednocześnie zawiadamiam was, że dołączyła do nas nowa administratorka, właśnie  zozolek, której życzymy powodzenia!