Konkurs - BezPieczne ciasta!

  • 6

Zapraszamy do konkursu - dodaj przepis na ciasto bez pieczenia i wygraj jedną z pięknych tortownic!

         
ocena: 5/5 głosów: 3
Konkurs - BezPieczne ciasta!

Wiosną i latem, w ciepłe słoneczne dni często brakuje nam ochoty na spędzanie długich godzin w kuchni. Z drugiej strony w sezonie na drzewach i krzewach możemy znaleźć najsmaczniejsze owoce, z których żal nie skorzystać... Mamy pomysł jak połączyć pragnienie czegoś słodkiego z błogim wiosenno-letnim lenistwem - trzeba przygotować ciasto bez pieczenia!

Dlatego w naszym konkursie BezPieczne ciasta zachęcamy Was do zamieszczania swoich przepisów na ciasta bez pieczenia - szybkie ciasta z owocami (i nie tylko), które mają jeszcze jedną zaletę - przygotowane na zimno świetnie ochłodzą w upalne dni!

                

Konkurs trwa od 5 do 23 czerwca 2013. Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej 28 czerwca.

Żeby wziąć udział w konkursie trzeba dodać przepis do kategorii "Konkurs - BezPieczne ciasta"oraz do jeszcze jednej, innej kategorii. Przepisy, które nie będąmiały zaznaczone minimum dwóch kategorii nie będą brały udziału wkonkursie. Jedna osoba może dodać 3 przepisy.

Jury będzie brało pod uwagę zarówno pomysł, wykonanie jak i prezentację potrawy. Inspiracji szukajcie też na gotujmy, na przykład wśród ciast na zimno z owocami!Nagrody!

Do wygrania 3 tortownice z talerzem firmy Lekue Duo ufundowana przez sklep rossi.pl. Unikalna konstrukcja produktu sprzyja jego funkcjonalności. W zamkniętej formie można upiec ulubione ciasto lub zapiekankę, a następnie - odpinając silikonowy element - podać go na talerzu bezpośrednio na stół, bez potrzeby dodatkowego przekładania wypieku. Więcej informacji o nagrodzie znajdziecie tutaj >>>