Konkurs - Konfitury z Przyjaciółką

  • 2

Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w konkursie „Konfitury z Przyjaciółką”! Do wygrania cenne nagrody.

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Konkurs - Konfitury z Przyjaciółką

Cenisz sobie wyjątkowy smak domowych przetworów i nie wyobrażasz sobie lata bez przygotowania kolejnych słodkich słoiczków? W tym roku koniecznie wypróbuj Konfitur-Fix DIAMANT, dzięki któremu możesz swobodnie dostosować poziom słodkości konfitury do swoich gustów smakowych a także… wygrać wspaniałe nagrody! Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w konkursie „Konfitury z Przyjaciółką”!


Konkurs „Konfitury z Przyjaciółką” organizowany jest przez markę DIAMANT i dzieli się na 3 etapy: truskawkowy, wiśniowy, malinowy. W każdym etapie uczestnik proszony jest o przygotowanie na bazie Konfitur-Fix konfitury (lub dania z jej zastosowaniem), sfotografowanie swojego przysmaku oraz o przesłanie zdjęcia i przepisu za pośrednictwem strony  www.konkursdiamant.pl

Nazwa poszczególnych etapów sugeruje owoc bazowy, który musi stać się jednym ze składników konfitury zgłoszonej w określonym czasie. Na przysłanym zdjęciu pojawić się musi opakowanie Konfitur-Fix.

Konfitury z Przyjaciółką

Na uczestników konkursu czekają wyjątkowe nagrody! W każdym etapie Jury wyłoni  najciekawszy przepis, którego autorka zostanie Kulinarną Ekspertką w jednym z letnich wydań czasopisma „Przyjaciółka” – gdzie będzie mogła pochwalić się zwycięską recepturą oraz podzielić z czytelnikami swoimi doświadczeniami i poradami kulinarnymi. Nagrody dodatkowe w każdym etapie to 50 blenderów.

Blendery zostaną przyznane uczestnikom konkursu, których zgłoszenie otrzyma największą liczbę głosów oddanych przez Internautów.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły, regulamin, opis nagród: www.konkursdiamant.pl