Konkurs: Majowe grillowanie!

  • 15

Wraz z nadejściem wiosennych dni rozpoczyna się, sezon pikników. Przed nami majowe, oby ciepłe i pogodne weekendy, warto je spędzić w gronie przyjaciół przy smacznym grillu.

         
ocena: 5/5 głosów: 4
Konkurs: Majowe grillowanie!

Jeśli macie do zaproponowania coś więcej niż kiełbaska z grilla lub sklepowa karkówka na grill  - podzielcie się oryginalnymi pomysłami. Koniec z grillową nudą – ogłaszamy  konkurs „Majowe grillowanie”. Czekamy na wasze przepisy nie tylko na mięsa ale także dania rybne, warzywne, owocowe, mączne, oraz dipy, sosy i sałatki pasujące do dań grillowych.

Od 07 - 26 maja 2010 r. każdy użytkownik Gotujmy.pl ma szansę na wygranie blendera i jednej z pięciu książek pt. „Jest taki dowcip” autorstwa Jerzego Wittlina.

Nagrody czekają na 6 osób, które w okresie od 7 do 26 maja 2010 r. dodadzą najciekawsze przepisy w kategorii: GRILL.

Każdy z dodanych przepisów będzie oceniany przez użytkowników serwisu do  26 maja 2010 r.  i na tej podstawie powstanie ranking konkursowy.

Pięć osób z najwyższą punktacją w rankingu otrzyma książkę „Jest taki dowcip”. Jedna osoba może otrzymać tylko 1 książkę.

Do rankingu wchodzi się automatycznie po dodaniu minimum 3 przepisów z kategorii: GRILL.

Przepisy oceniać mogą wszyscy zalogowani użytkownicy, nie tylko uczestnicy konkursu, wystarczy wejść w przepis i kliknąć po prawej stronie pod oceń przepis wybraną ocenę 1-5. Liczy się suma zebranych punktów.

Uwaga!

Jeśli kilka osób znajdzie się na premiowanym miejscu z tą samą ilością punktów – ranking zostanie otwarty ponownie i będzie można głosować na przepisy przez kolejne 24 godziny. Po zamknięciu rankingu zostaną ogłoszeni zwycięzcy. Jedna osoba może dostać tylko jedną nagrodę.


Nagroda główna – blender

Nagrodę główną blender otrzyma najlepszy przepis konkursowy, wytypowany przez jury po zamknięciu rankingu. Nagroda główna jest przyznawana niezależnie od miejsca w rankingu, sumy zdobytych punktów ani od przyznania nagrody książkowej.

UWAGA NOWOŚĆ: Niniejszym powołujemy pierwszy oficjalny skład JURY Gotujmy.pl

1. JaNina - laureatka konkursu EkoWiosna i MakaroNowy Chiński Rok
2. Pchełka79 - laureatka konkursu Danie dla Damy
3. Pyza - laureatka konkursu Zdrowe dania do odchudzania
4. Pioge7 - laureat konkursu Przepis na udane Święta
5. Tit - redaktor Gotujmy.pl

Do grona jurorów Gotujmy.pl będą dokooptowywani kolejni laureaci konkursów. Rezygnację z uczestnictwa w jury można składać na skrzynkę mailową Tit. Redakcja zastrzega sobie prawo do wyznaczenia innej osoby w celu uzupełnienia składu jury.

Każdy juror typuje 3 przepisy do nagrody głównej przyznając dowolnie wybranym z rankingu konkursowego przepisom punkty od 1-5. Przepis z największą sumą punktów przyznanych przez komplet jurorów wygrywa. Jeśli taką samą liczbę punktów zdobędzie kilka przepisów następuje druga tura głosowania - dogrywka.

Jurorzy nie będący etatowymi pracownikami Infornext.pl mogą brać udział w konkursie na takich samych zasadach co pozostali użytkownicy. Przy typowaniu laureata nagrody głównej jurorzy nie mogą głosować na swoje przepisy, ale mogą głosować na przepisy pozostałych jurorów.

Jurorzy głosują w ciągu 3 dni roboczych od zamknięcia rankingu wysyłając swoje propozycje wraz z przyznanymi punktami na skrzynkę mailową Tit. Jeśli juror nie zagłosuje w przewidzianym terminie, zamiast niego głosuje inna wytypowana przez redakcję osoba.

Tutaj zobacz aktualny ranking.

Powodzenia.
Redakcja Gotujmy.pl