Konkurs - Ozdoby na Boże Narodzenie

  • 8

Zachęcamy Was do tego, aby razem z dziećmi przygotować ozdoby na Boże Narodzenie z jadalnych produktów. Do wygrania 1 z 10 filtrów dzbankowych Dafi.

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Konkurs - Ozdoby na Boże Narodzenie

Do Bożego Narodzenia zostało jeszcze klika tygodni, większość z nas zaczyna przygotowania do najradośniejszego święta w roku. W ten magiczny przedświąteczny czas, ogarnia nas radosny nastrój. Czekamy na pierwszą gwiazdkę, na prezenty i na ten niezwykły, bo Wigilijny, smak karpia, kapusty, pierogów. Zaczynamy myśleć, w którym miejscu stanie choinka. Jakie barwy przybierze. Zachęcamy do rodzinnego spędzania przedświątecznego czasu, dlatego też mamy dla Was ten konkurs.

Zadanie konkursowe:
Zachęcamy Was do tego, aby razem z dziećmi przygotować ozdoby na Boże Narodzenie z jadalnych produktów. Możecie przygotować ozdoby na choinkę, stół, drzwi i inne, jakie tylko podpowiada Wam wyobraźnia. Pamiętajcie o tym, że muszą one być zrobione z produktów jadalnych oraz związane z tematyką Bożego Narodzenia.

     


UWAGA! Laureatami konkursu mogą zostać osoby, które przed ogłoszeniem konkursu miały na swoim koncie minimum 5 przepisów.  Do konkursu możecie zgłaszać dowolną ilość zdjęć swoich ozdób. Jednak jedna osoba może wygrać jedną nagrodę. Zadbajcie o to, aby przygotowana ozdoba była widoczna na zdjęciu w całości. Mile widziany będzie także krótki opis mówiący o tym co to za ozdoba i z jakich produktów została zrobiona.
Zobacz prace konkursowe >>Konkurs trwa od 22 listopada do 4 grudnia 2012 roku. Wyniki ogłosimy w Mikołajki - 6 grudnia.Przypominamy, że zgłoszenia konkursowe, w tym przypadku zdjęcia nie mogą być:

- wcześniej publikowane na gotujmy.pl lub innych stronach
- naruszać praw autorskich
- naruszać regulaminu serwisu


Nagrodami w konkursie jest 10 FILTRÓW DZBANKOWYCH DAFI


Filtr dzbankowy ASTRA Classic o pojemności całkowitej 3,0 l. (pojemności wody przefiltrowanej ok.1,5 l.) z cyfrowym wskaźnikiem wymiany wkładu jest doskonałym sposobem otrzymywania czystej wody, pozbawionej chloru, metali ciężkich (np. ołów , miedź) i in. szkodliwych substancji. Wystarczy nalać wodę z kranu do dzbanka i odczekać kilka minut, aż woda się przefiltruje.

Dzięki filtrowi dzbankowemu DAFI woda dostarczana do Twojego gospodarstwa domowego będzie doskonale nadawać się nie tylko do gorących i zimnych napojów (herbat, kompotów) , ale również do przygotowania posiłków dla całej rodziny (szczególnie mlek i kasz dla małych dzieci) kostek lodu, itp.


Przed przystąpieniem do konkursu przeczytaj regulamin >>>