Konkurs – Smaczny początek dnia!

  • 3

Zapraszamy na śniadaniowy, wiosenny konkurs – podziel się swoim przepisem na idealne wiosenne śniadanie! Do wygrania książki „Paryż mój słodki” Amy Thomas.

         
ocena: 5/5 głosów: 5
Konkurs – Smaczny początek dnia!

Ah wiosna! Chociaż trudno ją dojrzeć za oknem to sama świadomość jej rychłego nadejścia poprawia samopoczucie – dni robią się coraz dłuższe, a stragany i sklepowe półki już niedługo uginać się będą od wiosennych nowalijek.

Jak najlepiej zacząć wiosenny poranek? Oczywiście od smacznego, zdrowego i pożywnego śniadania! W konkursie „Smaczny początek dnia” czekamy na wasze propozycje wiosennych śniadań – na słono czy na słodko, na treściwe śniadania w stylu angielskim czy francuskie – z croissantem i kawą w roli głównej. Z kawą, herbatą czy sokiem ze świeżych owoców. Jajkami na sto sposobów, warzywami i owocami!

Pamiętajcie – im bardziej kolorowo na talerzu tym lepiej, docenimy pomysł i wykonanie, a nie cenę składników. Właściwie im bardziej lokalnie, tym lepiej i smaczniej!
   

Żeby wziąć udział w konkursie trzeba dodać przepis do kategorii "Konkurs - Smaczny początek dnia!" oraz do jeszcze jednej, innej kategorii. Przepisy, które nie będą miały zaznaczone minimum dwóch kategorii nie będą brały udziału w konkursie. Konkurs trwa od 22 marca do 5 kwietnia 2013 roku, każda osoba może zgłosić trzy propozycje zdrowych, wiosennych śniadań, ale wygrać może tylko raz.
                            
Nagrody nagrody!

Dziesięć najlepszych naszym zdaniem przepisów nagrodzimy książkami Amy Thomas „Paryż mój słodki”.

Więcej o książce "Paryż mój słodki" przeczytacie tutaj >>>

"Apetyczna opowieść dla słodkolubnych. Wartość energetyczna: bilion kalorii. Croissanty, makaroniki, pain au chocolat - wszystkie paryskie pyszności opisane z należną im czułością i ze znajomością tematu. Uwaga, w trakcie lektury pojawia się niepohamowana ochota na małe francuskie co nieco... "

   

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj >>>