Konkurs Świat mody za kody!

  • 3

Dziś 17 stycznia 2011 startuje nowy konkurs "Świat mody za kody!" Do wygrania 2 tysiące złotych na zakupy z Ewą Minge!!

         
ocena: 4/5 głosów: 5
Konkurs Świat mody za kody!

Dzisiaj rusza nowy konkurs - zbieramy kody z produktów mlecznych Milandia produkowanych przez Spółdzielnię Mleczarską Ostrołęka. Konkurs trwa od 17 stycznia do 17 lutego 2011.

Milandia to marka produktów mlecznych SML Ostrołęka. W ofercie dostępne są śmietany, mleko, sery twarogowe, żółte i topione.


Na czym polega unikalność produktów Milandii?


Mleko Milandia jest wytwarzane w najnowszej technologii ESL - jest to obecnie najdoskonalsza metoda przedłużania trwałości mleka.

Mleko nie jest poddawane tradycyjnej pasteryzacji, a więc technologii UHT, która pozbawia je niektórych wartości odżywczych. ESL pozwala na długie przechowywnie mleka przy zachowaniu wszystkich potrzebnych składników napoju. Dzięki temu ma ono bogaty smak i nie wymaga szybkiego zużycia – jego termin przydatności to ok. 21 dni przy przechowywaniu w lodówce.
Poddawane jest obróbce termicznej w temperaturze 72 stopni, a na każdym etapie produkcji badana jest jego jakość.

Ponadto produkty Milandii zawierają ważne dla prawidłowej kondycji zdrowia kwasy omega 3 i omega 6 dostarczane w odpowiednich proporcjach.


Gdzie kupić produkty Milandii?


Dostępne są już w wielu sklepach, także sieciowych takich jak Alma, Leclerc, Carrefour, Bomi czy Auchan.

Ewa Minge projektantką opakowań!!

Mleko Milandia produkowane przez SML Ostrołęka jest dostępne w trzech wariantach: 1%, 2% oraz 3,2%.
Dla mleka o zawartości tłuszczu 2 % opakowanie zaprojektowała sama Ewa Minge, więc cała kampania i nagroda główna jest oryginalna i wystrzałowa!Nagrody nagrody…W konkursie można wygrać jedną nagrodę główną oraz 3 nagrody dodatkowe.
Nagroda główna to zakupy za 2000 zł brutto w towarzystwie Ewy Minge w jednym z jej sklepów (Warszawa, Poznań, Wrocław, Szczecinek, Swarzędz, Katowice).
Nagrodami dodatkowymi są zestawy produktów SML Ostrołęka - każdy zestaw o wartości 300 zł brutto.

By wziąć udział w konkursie należy zebrać jak największą liczbę kodów kreskowych z opakowań produktów SML Ostrołęka i przesłać na adres SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA  OSTROŁĘKA  07-410  Ostrołęka,  ul. Ławska 1. - wysyłkę kodów należy nadać do Sponsora listem lub paczką z  potwierdzeniem podając nazwę swojego nicka z portalu gotujmy.pl 


Kody można nadsyłać do 22 lutego 2011.

Osoba która zbierze najwięcej kodów otrzyma nagrodę główną, kolejni zwycięzcy zostaną nagrodzeni nagrodami dodatkowymi. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie gotujmy.pl do dnia 27 lutego 2011.

Podmiotem wydającym nagrody jest SML Ostrołęka. Nagrody Dodatkowe zostaną wydane przez Sponsora na jego koszt nagrodzonym Uczestnikom w drodze przesyłki kurierskiej, wysłanej na adres wskazany przez Uczestnika.


W konkursie wziąć może udział każdy użytkownik zarejestrowany na portalu gotujmy.pl po dopełnieniu warunków określonych w regulaminie:

Regulamin konkursu "Świat mody za kody!"


Zachęcamy do zbierania kodów i wygrywania!!!