Konkurs - Szparagowo nam!

  • 3

Zachęcając do przyrządzania szparagów mamy dla was konkurs, w którym można wygrać 1 z 7 dzbanków filtrujących DAFI ASTRA INIMAX EI wraz z wkładem filtrującym.

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Konkurs - Szparagowo nam!

Sezon na szparagi tuż tuż! Na półkach sklepowych oraz bazarach pojawiły się pierwsze szparagi, dlatego też zachęcamy was do przygotowania ciekawych dań ze szparagów.  

 

Szparagi warto włączyć do wiosennego menu, bo są bardzo zdrowe - zawierają dużo witamin i składników mineralnych. Są źródłem witaminy K i kwasu foliowego. Zawierają karoten, witaminy z grupy B, witaminę C, wapń, sód, magnez, fosfor, fluor oraz żelazo.

 

Szparagi są cenione nie tylko ze względu na swoje wartości odżywcze, są także dietetyczne i bardzo smaczne. Najbardziej znane i najbardziej dostępne są białe i zielone szparagi. We Francji można spotkać także szparagi o fioletowej barwie. Białe szparagi uznawane są za najdelikatniejsze. Zielone mają bardziej intensywny, korzenny smak. Zaś fioletowe mają zdecydowany smak, najczyściej traktowane są jako rarytas a nie jako główny składnik dań.

 


 


Zachęcając Was do przyrządzania szparagów mamy dla was konkurs, w którym można wygrać 1 z 7 dzbanków filtrujących DAFI ASTRA INIMAX EI wraz z wkładem filtrującym.

 

Zadanie konkursowe:

 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy podzielić się przepisem wraz ze zdjęciem na potrawę ze szparagami i dodać go do kategorii "Konkurs - Szparagowo nam!" oraz do jeszcze jednej, innej kategorii. 
 

UWAGA!

Przepisy, które nie będą miały zaznaczone minimum dwóch kategorii nie będą brały udziału w konkursie.

 

 

Konkurs trwa od 10 do 24 maja 2013 roku, każda osoba może zgłosić kilka propozycji potraw konkursowych, ale wygrać może tylko raz.

 

 

Nagrodą w konkursie są dzbanki filtrujące DAFI ASTRA INIMAX EI wraz z wkładem filtrującym.

  

Przed przystąpieniem do konkursu przeczytaj regulamin >>>