Konkurs - Czekolada w pełnym słońcu!

  • 7

Weź udział w konkursie towarzyszącemu rubryce "Wgryzamy się w książki kucharskie!" Dodaj orzeźwiający czekoladowy przepis i wygraj jedną z dwóch rewelacyjnych książek!

         
ocena: 5/5 głosów: 3
Konkurs - Czekolada w pełnym słońcu!

Nas nie opuszcza apetyt na czekoladę - czy to wiosną czy w pełni lata. Książki z czekoladą i słodyczami w roli głównej pozwalają cieszyć się nią cały rok - w przeróżnych wariantach. W naszym konkursie "Czekolada w pełnym słońcu" możecie wygrać doskonałe słodkie i czekoladowe książki kucharskie.

Która książka o czekoladzie i słodyczach jest najlepsza? Dowiecie się tutaj, gdzie "Wgryzamy się w książki kucharskie!" >>>

Zadanie konkursowe?Zamieść czekoladowy przepis, który orzeźwi nas w upalne dni -czy to na czekoladowy, zimny koktajl, lody czy też drink o czekoladowejnucie - niech ogranicza Was tylko wyobraźnia! !Konkurs trwa od 23 maja do 9 czerwca 2013. Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej 13 czerwca. UWAGA UWAGA - ze względu na psikusa ze strony wiosny (która zamieniła się w jesień) przedłużamy konkurs o tydzień!  Na wasze przepisy czekamy do 16 czerwca, wyniki ogłosimy 20tego!Żeby wziąć udział w konkursie trzeba dodać przepis do kategorii "Konkurs - Czekolada w pełnym słońcu".
Jedna osoba może dodać 3 przepisy. Jury będzie brało pod uwagę zarówno pomysł, wykonanie jak i prezentację potrawy.

Nagrody nagrody!

W konkursie "Czekolada w pełnym słońcu" możecie wygrać dwie najlepsze naszym zdaniem pozycje ksiażkowe z czekoladą i słodyczami w roli głównej, które zrecenzowała dla nas Laura Osęka z Books for Cooks, a przepisy przetestowali użytkownicy - "Small Plates &Sweet Treats" oraz "Gu Chocolate Cookbook". Kliknijcie w okładkę, aby dowiedzieć się więcej o każdej z pozycji - czeka tam na Was recenzja i test przepisu!

             Regulamin konkursu znajdziecie tutaj >>>
Książki pochodzą z księgarni kulinarnej Books for Cooks.