Konkurs - Wiosenne przebudzenie

Rozpoczynamy nowy cykl konkursowy! Przygotuj wiosenną potrawę, ciasto lub deser, która Twoim zdaniem zasługuje na miano królowej wiosny! Wygraj atrakcyjne nagrody!

         
ocena: 5/5 głosów: 2
Konkurs - Wiosenne przebudzenie
fot. Fotolia
Cztery pory roku to konkurs, dzięki któremu wybierzemy potrawy będące królami wiosenny, lata, jesieni i zimy. Każda z pór roku jest wyjątkowa - tę niepowtarzalność łatwo zauważyć w kuchni. Dzięki zróżnicowaniu, przyrządzanie potraw staje się atrakcyjniejsze! Zachęcamy Was do zabawy, która wymaga myślenia sezonowego!

Wiosna - czas, kiedy wszystko wokół budzi się do życia. Bazary zapełniają się świeżymi owocami i warzywami. To właśnie wiosną rozglądamy się za zieloną sałatą, chrupiącą rzodkiewką i delikatnymi szparagami. Na naszych stołach coraz częściej stawiamy zdrowe i lekkie sałatki, pyszne przekąski oraz wiosenne zupy. Jako uzupełnienie dania głównego wybieramy kolorowe surówki ze świeżych warzyw.

Wiosna to też idealny czas dla pasjonatów gotowania (lub czas, aby tę pasję w sobie obudzić!). Ci, którzy przez cały rok tęsknili za soczystymi i aromatycznymi potrawami z grilla wreszcie mogą oddać się swojej pasji. Weź udział w konkursie i pokaż nam, jakie danie lub deser jest Twoim wiosennym faworytem! Wygraj atrakcyjne nagrody!
 
                                            dodaj przepis

Zobacz przepisy na wiosenne sałatki!