Blogi biorące udział w plebiscycie

Fiołkowa Kuchnia Małgorzaty

Fiołkowa Kuchnia Małgorzaty


Moje potrawy są często „wielką improwizacją” i efektem gotowania pod wpływem chwili. Nie oznacza to, że nie preferuję tradycyjnej kuchni. Tego typu przepisy również goszczą na moim blogu.

Moją ogromną pasją jest robienie tortów w „stylu angielskim” i nie tylko oraz fantazyjnych, kolorowych ciasteczek, jak i oryginalnych wypieków.

Mam nadzieję, że moje pomysły ułatwią pracę w kuchni i dostarczą nowych inspiracji, a innym Mamom – pomogą zachęcić niejadki do degustacji i pałaszowania.

Adres: http://fiolkowakuchniamalgorzaty.wordpress.com/
Ostra na Słodko

Ostra na Słodko


Ostro - Słodki ( a chyba raczej Słodko - Ostry ) blog szalonej, wytatuowanej gaduły totalnie zakochanej w gotowaniu.
Wypełniony po brzegi smakołykami - zaczynając od nieziemskich serników, a kończąc na specjałach kuchni orientalnej.
Miejsce, w którym nie tylko można znaleźć ciekawe przepis na łatwe, szybkie i pyszne dania, ale też zarazić się niesamowicie pozytywnym humorem, który dodaje energii na każdy dzień!

Adres: http://ostra-na-slodko.pl/
Smakowity Blog Kulinarny

Smakowity Blog Kulinarny


Smakowity Blog Kulinarny to miejsce w sieci, a moje miejsce na świecie gdzie z dużym zaangażowaniem oddaję się mojej pasji, jaką jest gotowanie. Dzielę się z moimi czytelnikami przepisami na potrawy które ugotowałam, polubiłam i uznałam że warto się nimi podzielić. Moje potrawy poza tym że pyszne, są raczej łatwe i nie wymagają wiele zachodu. Cenię kuchnię, która mówi sama za siebie i jedzenie, które budzi chęć na dokładkę i wywołuje uśmiech satysfakcji.

Adres: http://qchennewariacje.blogspot.com/