BitwaBlogerów

Po burzliwych i długich obradach wybraliśmy 3 finalistów Bitwy Blogerów na Gotujmy.pl!

W wielkim finale w kulinarnej rywalizacji o tytuł „Kulinarny Blog Roku” powalczą:

PORA COŚ ZJEŚĆ
FIVE O`CLOCK
COOKING FOR EMILY

O zwycięstwie zadecydują internauci w specjalnym głosowaniu, które potrwa od 25 sierpnia 2015 roku do 15 września 2015 roku. To Wy wybierzecie najlepszy „Kulinarny Blog Roku!” Aby zagłosować wystarczy kliknąć przycisk "Głosuj".

Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody. Finalistom gratulujemy i życzymy powodzenia!

Ogłoszenie wyników już 16 września 2015 roku. Trzymamy kciuki za finałową trójkę!

Głosowanie

Cooking for Emily

Cooking for Emily


Kategoria: Inspiracje Kulinarne
Adres: http://cookingforemily.pl/

Cooking for Emily to blog, który powstał niedługo po narodzinach mojej córki, kiedy zaczęłam gotować dla niej coś więcej niż przecierane zupki. To jest blog przede wszystkim o gotowaniu dla dzieci ale też o gotowaniu dla całej rodziny. Pokazuję dania odpowiednie dla małych dzieci ale jednocześnie takie, które smakować będą i starszym i najstarszym. Na blogu można znaleźć wiele przepisów bezglutenowych, wegetariańskich czy wegańskich. Staram się gotować zdrowo, a ponieważ jestem mamą pracującą też szybko.


Pora coś zjeść
Głosuj
129

Pora coś zjeść


Kategoria: Fotografia Kulinarna
Adres: http://www.poracoszjesc.pl

Pora coś zjeść to blog kulinarny, który powstał z pasji do fotografii oraz gotowania. Jest internetowym pamiętnikiem i przepiśnikiem, znajdziesz na nim inspiracje kulinarne, piękne zdjęcia, relacje z wydarzeń czy też recenzje. Składniki dań są zawsze sezonowe, a same dania proste, łatwe do przygotowania i smaczne.


Five o'clock
Głosuj
150

Five o'clock


Kategoria: Fotografia Kulinarna
Adres: http://piatapopoludniu.blogspot.com/

Five o'clock to mój ciepły kącik, który pachnie czasem cynamonem, czasem sernikiem a czasem truskawkami. To kawałek mojego świata, którym dzielę się z osobami zaglądającymi do mnie. To czasem też spotkania z moim zwierzyńcem: psem,kotem i koniem. Lubię dzielić się z czytelnikami moimi pomysłami, przepisami ze staromodnego zeszytu mojej babci oraz fotografiami. Staram się ciągle rozwijać i ulepszać blog tak aby przeglądanie go sprawiało czytelnikom przyjemność.
Zapraszam do mojego świata słodkich wypieków :)