Nie wiem czy zauważyliście - w poniedziałek ruszył nowy konkurs - S.O.S. do każdej potrawy sponsorowany przez firmę Tan Viet.
Tworzymy dania z użyciem sosu sojowego Tao Tao (najlepiej w sposób niebanalny), robimy zdjęcie i wrzucamy w kategorię konkursową: Konkurs Tao Tao (oraz tę odpowiadającą kategorii przepisu - przystawki, zupy itd.)
Konkurs przeznaczony jest dla każdego - może to być Wasza pierwsza w życiu samodzielnie przygotowana potrawa - nie musicie być od razu Mistrzami Kuchni!
Konkurs potrwa do 29 listopada 2010, na jego wyniki Wy również macie wpływ klikając "Oceń" przy wybranym przepisie - punktacja ta liczy się w rankingu na najlepszy przepis, który otrzymuje zestaw produktów Tao Tao.
Więcej info o konkursie:
https://gotujmy.pl/konkurs-s-o-s--do-kazdej-potrawy-,artykuly,3876.html
Dajcie znać jak Wam się podoba - weźmiecie udział prawda?
Cherry trzyma kciuki!
Odp: Odp: Mamy nowy konkurs S.O.S. do każdej potrawy!!
luna19 napisał(a): jak to tak dla jasnosci zapytam ... bo w wiadomosci odnosnie danych adresowych do wysłania nagród bylo tak
".... Bardzo proszę o podanie dokładnych danych adresowych do wysyłki nagrody – najpóźniej do 9 grudnia br. (zgodnie z regulaminem konkursu: Jeżeli Uczestnik nie odpowie w ciągu 7 dni od daty wysłania e-maila na pocztę wewnętrzną Gotujmy, nie odpisze lub nie poda adresu do wysyłki nagrody traci prawo do nagrody):.... "
no nie... i się wydało ale już mało jestem "do siebie podobna" - kolor włosów nie ten. Jakby jeszcze lepiej na wątkach poszperać, to i nowsze by się znalazły hihi
a w Izbicy byłam kiedyś na jakimś powiatowym konkursie ortograficznym
To ja się pochwalę - Tit widziałam na żywo - zaraz po metamorfozie. Nie powiem, posiadam foto, wprawdzie aparat mój, aczkolwiek nie wiem co na to główna zainteresowana hihi
Cherry też wczoraj była w TV - o 21.00, też w Polsat Cafe - program Jem i Chudnę