Mamy nowy konkurs S.O.S. do każdej potrawy!!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Mamy nowy konkurs S.O.S. do każdej potrawy!!

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
luna19 napisał(a):

Tit napisał(a):

Luno, przeczytaj moją odpowiedź na priva, jak tylko się dowiedziałam, tę osobe, która ci natruła krwi usunęłam dziś rano. Rozumiem twoją frustrację, ale przecież wiesz, że dla ciebie zrobię nawet to, że ci te złośliwe jedynki usunę. Tylko wymaga to więcej czasu, bo nie mogę zrobić tego osobiście.
Pozdrawiam,
Tit


dziekuje Tit.. czytałam .. mam jednak obawy ze to nie koniec tej zabawy.. poczekamy zobaczymy .. pozdrowienia dla wszystkich


Luna, ale miałaś szczęście, mnie pomimo zgłoszenia, jedynek nikt nie cofnął.Doliczyłam do 40 od klanu greckiego! Dalej mi się nie chce.

Odp: Odp: Mamy nowy konkurs S.O.S. do każdej potrawy!!

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
luna19 napisał(a):

jak to tak dla jasnosci zapytam ... bo w wiadomosci odnosnie danych adresowych do wysłania nagród bylo tak

".... Bardzo proszę o podanie dokładnych danych adresowych do wysyłki nagrody – najpóźniej do 9 grudnia br. (zgodnie z regulaminem konkursu: Jeżeli Uczestnik nie odpowie w ciągu 7 dni od daty wysłania e-maila na pocztę wewnętrzną Gotujmy, nie odpisze lub nie poda adresu do wysyłki nagrody traci prawo do nagrody):.... "

czy chodzi o adres gotujmy@infornext.pl


Tak, dane trzeba wysłać na podany adres e-mailowy

w razie pytań służę pomocą

Odp: Mamy nowy konkurs S.O.S. do każdej potrawy!!

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
jak to tak dla jasnosci zapytam ... bo w wiadomosci odnosnie danych adresowych do wysłania nagród bylo tak

".... Bardzo proszę o podanie dokładnych danych adresowych do wysyłki nagrody – najpóźniej do 9 grudnia br. (zgodnie z regulaminem konkursu: Jeżeli Uczestnik nie odpowie w ciągu 7 dni od daty wysłania e-maila na pocztę wewnętrzną Gotujmy, nie odpisze lub nie poda adresu do wysyłki nagrody traci prawo do nagrody):.... "

czy chodzi o adres gotujmy@infornext.pl

Odp: Mamy nowy konkurs S.O.S. do każdej potrawy!!

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Znamy zwycięzcę! Zajrzyjcie do Wiadomości na stronie głównej

Odp: Mamy nowy konkurs S.O.S. do każdej potrawy!!

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Jutrzejsza będzie trzecia. Informacja o 1 i 2 była w newsletterze, trzeciej też proponuję w nim szukać

Żeby była konsekwencja - zaraz pojawi się pod artykułem info o ostatniej nagrodzie...

Odp: Odp: Odp: Mamy nowy konkurs S.O.S. do każdej potrawy!!

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
cherry napisał(a):




Jutro przyznana zostanie już ostatnia Nagroda Tygodnia - informację o niej znajdziecie w newsletterze


ostatnia? ale na liscie jest wygrana tylko jedna .... co sie stało z drugą? były 3 ...prawda?

Odp: Odp: Mamy nowy konkurs S.O.S. do każdej potrawy!!

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
msewka napisał(a):

No ja conajmniej dwa przepisy widzę na innej stronie, wstawione dawno temu i nie ma w nich sosu sojowego, a tu wstawione z identycznym zdjęciem , nagle mają go w składzie.Przecież można zrobić to samo danie dodając trochę sosu sojowego (wszak nie musi go być dużo w przepisie), ale zdjęcie wg.mnie powinno być zrobione jeszcze raz , ale potrawy z faktycznie dodanym sosem.Tak było by uczciwie.A jeśli komuś się nie chciało, to mógł na innych stronach edytować przepis i dodać ten biedny sos, żeby nikt się nie dopatrzył.A zresztą to i tak pewnie nic nie zmieni,więc koniec moich żali.Pozdrawiam !


Msewko, takie "popisowe" użycie sosu na pewno nie zachwyci jurorów - a my tu na portalu tez nie tacy jesteśmy naiwni, żeby oceniać je wysoko prawda? Cenimy sobie przecież oryginalność potraw, a na konkurs zgłosiliście już tyle fajnych, zakręconych przepisów, które są niebanalne - i te wszystkim się podobają Na pewno to one zostaną docenione (ale mi się zrymowało )

Jutro przyznana zostanie już ostatnia Nagroda Tygodnia - informację o niej znajdziecie w newsletterze

Konkurs trwa do poniedziałku a potem... sama jestem ciekawa do kogo powędruje robot Zelmera - tymczasem dla Wszystkich kwiatki:

Kochani obudźcie jeszcze swoją wyobraźnię i mistrzowskie zmysły kulinarne - nie ma się czego bać, konkurencja już wprawdzie silna, ale kto powiedział, że niepokonana Do dzieła!

Odp: Mamy nowy konkurs S.O.S. do każdej potrawy!!

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
No ja conajmniej dwa przepisy widzę na innej stronie, wstawione dawno temu i nie ma w nich sosu sojowego, a tu wstawione z identycznym zdjęciem , nagle mają go w składzie.Przecież można zrobić to samo danie dodając trochę sosu sojowego (wszak nie musi go być dużo w przepisie), ale zdjęcie wg.mnie powinno być zrobione jeszcze raz , ale potrawy z faktycznie dodanym sosem.Tak było by uczciwie.A jeśli komuś się nie chciało, to mógł na innych stronach edytować przepis i dodać ten biedny sos, żeby nikt się nie dopatrzył.A zresztą to i tak pewnie nic nie zmieni,więc koniec moich żali.Pozdrawiam !

Odp: Mamy nowy konkurs S.O.S. do każdej potrawy!!

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
nie przekonałaś mnie, w/g mnie to była próba oszustwa a nie pomyłka i takie rzeczy powinny być ucinane jednym ruchem...ale to tylko moje zdanie
sorki, że w ogóle się wtrącam, ale chyba wszyscy wiedzą , że jestem cięta na oszustów...

Odp: Odp: Odp: Mamy nowy konkurs S.O.S. do każdej potrawy!!

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Zdjęcie zostało usunięte, a więc czekamy na przesłanie nowego. Jeśli je otrzymamy - zostanie opublikowane. Musimy liczyć się z tym, że zdarzają się pomyłki, czasem komuś chodzi o sos - napisze "bigos" nawet o tym nie wiedząc. Dlatego wstrzymuję się z komentarzami na ten temat do czasu wyjaśnienia tego z autorem. Wiadomo sprawa jest ważna, bo chodzi o konkurs a nie "zwykły przepis", dlatego na pewno zostanie to wyjaśnione

Odpowiedz na/ edytuj Mamy nowy konkurs S.O.S. do każdej potrawy!!