Magda :)
Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy
- Forum: Tu zgłaszamy problemy
Netka napisał(a): ...a ja nie mogę zapisać przepisu, bo ciągle się pojawia "wystąpił nieoczekiwany blad "...
Może masz za duże zdjęcia?
Albo sprawdź na innej przegladarce?
Odp: A co lubicie do Kawusi??
- Forum: A co lubicie do Kawusi??
U nas, serniczek na zimno i odwrócone ciasto z jabłkami i gruszkami
Odp: Odp: A co lubicie do Kawusi??
- Forum: A co lubicie do Kawusi??
gosia56 napisał(a): Tak nam smakowało ciasto
miodownik ze postanowiłam zrobić cos podobnego na dzisiejszy dzień wyszło jeszcze pyszniejsze .
Cudo, ale bym zjadła
Odp: Witam wszystkich
- Forum: Witam wszystkich
Witamy
Odp: Odp: Gotujmy z Nagrodami
- Forum: Gotujmy z Nagrodami
meg-air napisał(a): Zdecydowanie karty Ikea powinny być
Albo inne karty zakupowe, lub podarunkowe
Odp: Odp: A co lubicie do Kawusi??
- Forum: A co lubicie do Kawusi??
gosia56 napisał(a): Dzisiejsze ciasto
do kawusi miodownik z kawową śmietaną
U Gosi, znowu smacznie
Odp: Odp: Chwalimy się;
- Forum: Chwalimy się;
gosia56 napisał(a): a na kolację
zrobiłam wczoraj
dwie sałatki makaronowe
Musiało byc romantycznie i smacznie
Super
Odp: Odp: Chwalimy się;
- Forum: Chwalimy się;
gosia56 napisał(a): Takie
ciasto dzisiaj było do kawusi 

Super, serduszkowce
Odp: Przepisy wypróbowane i polecane
Polecam faworki anemon, rewelacyjne, szybkie i przepyszne. Będą u nas często

https://gotujmy.pl/chrust-albo-faworki,przepisy-kuchnia-polska-przepis,230799.html
Odp: Zdjęcia glowne
- Forum: Zdjęcia glowne
Niestety, zamieszczane zdjęcia potraw, nie mogą zawierać linków czy nazw innych portali czy blogów.