Magda :)

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Netka napisał(a): ...a ja nie mogę zapisać przepisu, bo ciągle się pojawia "wystąpił nieoczekiwany blad "...

Może masz za duże zdjęcia?
Albo sprawdź na innej przegladarce?

Odp: A co lubicie do Kawusi??

U nas, serniczek na zimno i odwrócone ciasto z jabłkami i gruszkami

Odp: Odp: A co lubicie do Kawusi??

gosia56 napisał(a): Tak nam smakowało ciasto miodownik ze postanowiłam zrobić cos podobnego na dzisiejszy dzień wyszło jeszcze pyszniejsze .

Cudo, ale bym zjadła

Odp: Odp: Gotujmy z Nagrodami

meg-air napisał(a): Zdecydowanie karty Ikea powinny być

Albo inne karty zakupowe, lub podarunkowe

Odp: Odp: A co lubicie do Kawusi??

gosia56 napisał(a): Dzisiejsze ciasto do kawusi miodownik z kawową śmietaną

U Gosi, znowu smacznie

Odp: Odp: Chwalimy się;

gosia56 napisał(a): a na kolację zrobiłam wczoraj dwie sałatki makaronowe

Musiało byc romantycznie i smacznie Super

Odp: Odp: Chwalimy się;

gosia56 napisał(a): Takie ciasto dzisiaj było do kawusi

Super, serduszkowce

Odp: Przepisy wypróbowane i polecane

Polecam faworki anemon, rewelacyjne, szybkie i przepyszne. Będą u nas często
https://gotujmy.pl/chrust-albo-faworki,przepisy-kuchnia-polska-przepis,230799.html

Odp: Zdjęcia glowne

Niestety, zamieszczane zdjęcia potraw, nie mogą zawierać linków czy nazw innych portali czy blogów.