Magda Gessler z Telekamerą!

W pierwszej trójce kategorii „osobowość telewizyjna” znalazł się także Robert Makłowicz.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Magda Gessler z Telekamerą!
Magda Gessler została w opinii telewidzów wybrana „osobowością telewizyjną” już 15 edycji Telekamer. Drugie miejsce zajął satyryk Robert Górski, a trzecie Robert Makłowicz. Magda Gessler zdobyła prawie połowę głosów telewidzów, którzy przez ostatnie parę tygodni głosować mogli na swoich faworytów.

Gessler i Makłowicz to dwa diametralnie różne sposoby prowadzenia programów kulinarnych – trudno sobie wyobrazić by mogli zamienić się rolami w swoich programach (chociaż mógłby to być ciekawy eksperyment), można się tylko cieszyć, że rośnie zainteresowanie kulinarnymi show w Polsce.

W innych kategoriach wygrywali aktorzy Maja Ostaszewska i Piotr Adamczyk. Ulubionym serialem Polaków okazał się być „Czas honoru” a programem rozrywkowym – „Jaka to melodia”.

W tym roku plebiscyt Telekamery organizowany był tylko i wyłącznie na łamach tygodnika Tele Tydzień, wszystko z powodu buntu nadawców komercyjnych (TVN i Polsat), którzy niezadowoleni byli ze sposobu w jaki rok temu galę transmitowała Telewizja Polska.