Nagroda główna - lipiec - kosz piknikowy

  • 6

W lipcu nagrodą główną w konkursie Gotujmy z Nagrodami jest kosz piknikowy z wyposażeniem.

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Nagroda główna - lipiec - kosz piknikowy

Nowe zasady, nowe nagrody - o zmianach w konkursie Gotujmy z Nagrodami mogliście przeczytać wcześniej w tym artykule - Gotujmy z nagrodami - nowe zasady, nowe nagrody >>>

  

W lipcu mamy dla Was nowe nagrody główne - Kosz piknikowy z wyposażeniem, w skład którego wchodzą 4 talerzyki, 4 kubeczki, sztućce (4 noże, 4 widelce, 4 łyżki) wykonane z plastiku oraz obrus w biało-zioloną kratkę. 

 

 

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NAGRODZIE GŁÓWNEJ 

 

Dla kogo nagroda główna?

 

Nagrodę główną w Konkursie mają możliwość otrzymać Uczestnicy, którzy wykonają Dodatkowe zadanie konkursowe.

 

Co to znaczy dodatkowe zadanie konkursowe oraz gdzie je znajdziesz?

 

W ramach Dodatkowego zadania konkursowego, Organizator, co miesiąc, do 100 osób, które w poprzednim miesiącu osiągnęły najwyższe pozycje w rankingu najbardziej aktywnych w danym miesiącu Użytkowników, wysyła automatyczną wiadomość na skrzynkę wewnętrzną (profilową) z linkiem zapraszającym do udziału w II etapie Konkursu. 

 

Kliknięcie przez Uczestnika w przesłany link oznacza chęć wzięcia udziału w II etapie. Użytkownicy, którzy poprzez kliknięcie w link, zadeklarują chęć uczestniczenia w II etapie, dostają kolejną wiadomość zawierającą jedno wybrane pytanie o tematyce kulinarnej. 3 (trzech) Uczestników, którzy poprawnie i najszybciej odpowiedzą na pytanie, wygrywa jedną z trzech nagród głównych. 

 

Czy za nagrody główne są odejmowane wirtuale?

 

NIE, nagrody główne dostępne są poza katalogiem nagród gwarantowanych oraz nie mają przypisanej wartości punktowej.