Gotujmy z nagrodami - nowe zasady, nowe nagrody

  • 19

Zachęcamy do zapoznania się z nowym regulaminem konkursu "Gotujmy z nagrodami". Zmiany dotyczą nagradzania użytkowników serwisu gotujmy.pl. Pozostałe założenia pozostaje bez zmian.

         
ocena: 5/5 głosów: 4
Gotujmy z nagrodami - nowe zasady, nowe nagrody
Nagradzanie Uczestników Konkursu według nowego regulaminu: 

 

Konkurs rozstrzygany jest w dwóch etapach (do tej pory w jednym)

 

 

Etap I nie ulega zmianie i działa na zasadzie jak do tej pory

 

Wybraną przez Użytkownika Nagrodę w Konkursie otrzymają Uczestnicy, którzy:

najszybciej zgromadzą odpowiednią ilość wirtuali, co najmniej równą wartości punktowej wybranej nagrody, jednak nie mniej niż 40 Wirtuali, oraz złożą w panelu użytkownika zgłoszenie, wskazując nagrodę, którą zamierzają odebrać. Nagrody Użytkownik może wybierać z tej listy.

  
 

Etap II NOWY ZAPIS - wprowadzenie nagrody głównej. 

W kwietniu mamy dla Was zestaw garnków ceramicznych Mammola Ceramica ufundowanych przez Hortex.Zestaw garnków MAMMOLA CERAMICA to linia  Moneta z powłoką ceramiczną. Garnki posiadają: wewnętrzną powłoką CERAMICA® w kolorze kości słoniowej, z zewnątrz brązową matową emalie, aluminiowe body, bakelitowe rączki, nadaje się do zmywarek, kuchenki:  gazowe, ceramiczne, elektryczne, halogenowe  nie nadaje się na indukcję.
 

    

                                       
 

 
Hortex to producent pysznych i zdrowych mrożonych warzyw. Dzięki nim przez cały rok możemy cieszyć się bobem, fasolką szparagową, brukselką. Mrożonki Hortex nie wchodzą w skład zestawu.


       


 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NAGRODZIE GŁÓWNEJ Dla kogo nagroda główna?

 

 

Nagrodę główną w Konkursie mają możliwość otrzymać Uczestnicy, którzy wykonają Dodatkowe zadanie konkursowe.

 

Co to znaczy dodatkowe zadanie konkursowe oraz gdzie je znajdziesz?

 

W ramach Dodatkowego zadania konkursowego, Organizator, co miesiąc, do 100 osób, które w poprzednim miesiącu osiągnęły najwyższe pozycje w rankingu najbardziej aktywnych w danym miesiącu Użytkowników, wysyła automatyczną wiadomość na skrzynkę wewnętrzną (profilową) z linkiem zapraszającym do udziału w II etapie Konkursu. 

  

Kliknięcie przez Uczestnika w przesłany link oznacza chęć wzięcia udziału w II etapie. Użytkownicy, którzy poprzez kliknięcie w link, zadeklarują chęć uczestniczenia w II etapie, dostają kolejną wiadomość zawierającą jedno wybrane pytanie o tematyce kulinarnej. 3 (trzech) Uczestników, którzy poprawnie i najszybciej odpowiedzą na pytanie, wygrywa jedną z trzech nagród głównych. 

  

Czy za nagrody główne są odejmowane wirtuale?

 

NIE, nagrody główne dostępne są poza katalogiem nagród gwarantowanych oraz nie mają przypisanej wartości punktowej.

 

Lista nagród głównych dostępnych do wygrania w danym miesiącu publikowana jest na stronie internetowej Konkursu najpóźniej do 7 dnia danego miesiąca.

  

 

Fundatorem nagrody głównej jest: