Nagroda główna - sierpień - Robot Neato Signature Pro

  • 4

W sierpniu nagrodą główną w konkursie Gotujmy z Nagrodami jest nowoczesny i zaawansowany technologicznie robot sprzątający.

         
ocena: 4/5 głosów: 6
Nagroda główna - sierpień -  Robot Neato Signature Pro

Więcej o zmianach wprowadzonych w konkursie Gotujmy z Nagrodami możecie przeczytać w artykule: Gotujmy z nagrodami - nowe zasady, nowe nagrody >>>

W sierpniu mamy dla Was nagrody główne: 3 roboty sprzątające Neato XV Signature Pro!

Nagrody:

Neato XV Signature Pro jest najmocniejszym i najbardziej zaawansowanym technologicznie robotem sprzątającym na rynku. Jego unikalny kształt i niski profil pozwala na sprzątanie kurzu, brudu czy sierści w narożnikach, przy ścianach i pod meblami bez utraty mocy ssania.

robot sprzątający

Neato XV Signature Pro jest wyposażony w dwa filtry wysokiej wydajności, co czyni go doskonałym wyborem dla każdego alergika czy osoby obawiającej się kurzu. Do nawigacji w pokoju odkurzacz wykorzystuje laserowy dalmierz. Dzięki niemu tworzy wirtualną mapę domu i wykrywa przeszkody.

Opcja programowania czasu startu umożliwia ustawienie sprzątania na dowolną porę każdego z dni tygodnia. Urządzenie ma wbudowany port USB, co po podłączeniu go do komputera pozwala na zdalną aktualizację oprogramowania. W trakcie jednej sesji bez problemu czyści powierzchnię wielkości 200m². Zaawansowana nawigacja laserowa i technologia Smart Sensor.

                robot sprzątający
 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NAGRODZIE GŁÓWNEJ

Dla kogo nagroda główna?
Nagrodę główną w Konkursie mają możliwość otrzymać Uczestnicy, którzy wykonają Dodatkowe zadanie konkursowe.

Co to znaczy dodatkowe zadanie konkursowe oraz gdzie je znajdziesz?
W ramach Dodatkowego zadania konkursowego, Organizator, co miesiąc, do 100 osób, które w poprzednim miesiącu osiągnęły najwyższe pozycje w rankingu najbardziej aktywnych w danym miesiącu Użytkowników, wysyła automatyczną wiadomość na skrzynkę wewnętrzną (profilową) z linkiem zapraszającym do udziału w II etapie Konkursu.

Kliknięcie przez Uczestnika w przesłany link oznacza chęć wzięcia udziału w II etapie. Użytkownicy, którzy poprzez kliknięcie w link, zadeklarują chęć uczestniczenia w II etapie, dostają kolejną wiadomość zawierającą jedno wybrane pytanie o tematyce kulinarnej. 3 (trzech) Uczestników, którzy poprawnie i najszybciej odpowiedzą na pytanie, wygrywa jedną z trzech nagród głównych.

Czy za nagrody główne są odejmowane wirtuale?
NIE, nagrody główne dostępne są poza katalogiem nagród gwarantowanych oraz nie mają przypisanej wartości punktowej.