Sierpniowy konkurs - Lato w słoiku!

  • 22

Zamykamy lato w słoiku - przesyłajcie wasze pomysły na marynaty, konfitury, dżemy, kiszonki, marynowane warzywka i grzybki, mięsne i rybne konserwy domowe...

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Sierpniowy konkurs - Lato w słoiku!

Od 05 - 27 sierpnia 2010 r. każdy użytkownik Gotujmy.pl ma szansę na wygranie książek lub płyt DVD z przepisami siostry Anastazji.

Nagrody czekają na osoby, które w okresie od 05 do 27 sierpnia 2010 r. dodadzą najciekawsze przepisy w kategorii: Przetwory lub Marynaty.

Każdy z dodanych przepisów będzie oceniany przez użytkowników serwisu do  27 sierpnia 2010 r.  i na tej podstawie powstanie ranking konkusowy.

1 osoba z najwyższą punktacją w rankingu otrzyma najnowszą książkę kucharską siostry Anastazji:  "153 Przetwory i dania mięsne" oraz płytę DVD z serii Kulinarna Szkoła Siostry Anastazji.  Wygrana z rankingu może być tylko jedna, więc jeśli dwie osoby będą miały równą liczbę punktów ranking otworzymy ponownie na 24 godziny.

Do rankingu wchodzi się automatycznie po dodaniu minimum 1 przepisu z kategorii: Przetwory lub Marynaty, za pomocą przycisku dodaj przepis. (Należy być zalogowanym użytkownikiem i postępować wg. wskazówek). Przepis pojawi się w rankingu po zatwierdzeniu go przez moderatora (zwykle w ciągu 24 godzin).

Przepisy oceniać mogą wszyscy zalogowani użytkownicy, nie tylko uczestnicy konkursu, wystarczy wejść w przepis i kliknąć po prawej stronie pod oceń przepis wybraną ocenę 1-5. Liczy się suma zebranych punktów.


Nagroda główna – zestaw 6-ciu książek z przepisami siostry Anastazji + płyta DVD "Ciasta doskonałe"  Kulinarna Szkoła Siostry Anastazji.

Nagroda główna składa się z następujących pozycji:

153 Przetwory i dania mięsne Siostry Anastazji
173 Specjały Siostry Anastazji
103 Ciasta Siostry Anastazji
123 Sałatki i Surówki Siostry Anastazji
183 Nowe Przepisy Siostry Anastazji
100 Nowych Ciast Siostry Anastazji
DVD "Ciasta Doskonałe" Kulinarna Szkoła Siostry Anastazji

Nagrodę główną otrzyma najlepszy przepis konkursowy, wytypowany przez jury po zamknięciu rankingu. Nagroda główna jest przyznawana niezależnie od miejsca w rankingu czy sumy zdobytych punktów.

Oprócz nagrody głównej jury nagrodzi 4 osoby z najlepszymi przepisami. Zostaną  one nagrodzone zestawem: książka "153 Przetwory i dania mięsne + płyta DVD "Ciasta doskonałe").

SPONSOREM NAGRÓD JEST WYDAWNICTWO WAM

Skład Jury:

1. Eli_555 - laureatka konkursu "Majowe grillowanie
2. wedith1 - laureatka "Konkusu koszernego"
3. Caroline1983  - laureatka "Konkursu koszernego"
4. Pyza  - laureatka "Konkursu koszernego"
5. Babciagramolka - laureatka "Konkursu koszernego"
6.
gosia47-47 - laureatka "Konkursu koszernego"
7. Tit - redaktor gotujmy.pl

Każdy juror typuje 3 przepisy do nagrody głównej. Nagrodę główną otrzyma osoba na której przepis najczęściej głosowali członkowie jury. 4 nagrody pocieszenia zostaną przyznane osobom w kolejności z mniejszą liczbą typów. Przy takiej samej liczbie głosów - dogrywka. Obrady jury są tajne.

Jurorzy nie będący etatowymi pracownikami Infornext.pl mogą brać udział w konkursie na takich samych zasadach co pozostali użytkownicy. Przy typowaniu laureata nagrody głównej jurorzy nie mogą głosować na swoje przepisy, ale mogą głosować na przepisy pozostałych jurorów.

Jurorzy głosują w ciągu 3 dni roboczych od zamknięcia rankingu wysyłając swoje propozycje na skrzynkę mailową Tit. Jeśli juror nie zagłosuje w przewidzianym terminie, zamiast niego głosuje inna wytypowana przez redakcję osoba.


Zobacz aktualny ranking konkursowy.

Powodzenia.
Redakcja Gotujmy.plk