KONKURS: Przepis na udane Święta!

  • 3

Weź udział w konkursie grudniowym i przygotuj udane Święta!

         
ocena: 5/5 głosów: 2
KONKURS: Przepis na udane Święta!

Zbliża się okres wielkiego pichcenia i  uroczystych, rodzinnych spotkań - Święta, święta, święta!!! Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs, dzięki któremu możecie sprawić by wasze potrawy w tym roku na pewno się udały. Dzielcie się swoimi sprawdzonymi przepisami na dania świąteczne: wigilijne, bożonarodzeniowe oraz sylwestrowe.
 
W okresie od 23 listopada 2009 r. do 2 stycznia 2010 r. macie szansę na wygranie jednej z 10 książek pt. „Sztuka podejmowania gości, czyli udane przyjęcie” autorstwa Elisabeth Bonneau. Znaleźć w niej można rady pomocne w zorganizowaniu atrakcyjnych przyjęć z różnych okazji oraz pomysły na wybrnięcie z kłopotliwych sytuacji. Więcej o książce...
 
Do konkursu zostaną zakwalifikowani użytkownicy, którzy dodadzą w okresie jego trwania minimum 5 przepisów w kategorii: Świąteczne (chodzi o Boże Narodzenie, Dania Wigilijne, Sylwester, Drinki sylwestrowe). Dania wielkanocne nie będą brały udziału w rankingu.
 
Każda z receptur będzie oceniana przez użytkowników Gotujmy.pl do 2 stycznia 2010 r. - i na tej podstawie powstanie ranking konkursowy. Do rankingu wchodzi się automatycznie po dodaniu 5-ciu przepisów  z kategorii świąteczne (bez Wielkanocy).

Uwaga!

Nagradzamy 10 kolejnych osób z najlepiej ocenionymi przepisami w kategorii świąteczne. Jedna osoba może dostać tylko jedną nagrodę.

Tutaj zobacz aktualny ranking


Powodzenia!
Redakcja Gotujmy.pl