Witaj w dziale video! Znajdziesz tu mnóstwo ciekawych materiałów filmowych - począwszy od doskonałych przepisów kulinarnych przygotowywanych przez naszą redakcję (Gotowanie z Elą - lub też cykle podzielone tematycznie, jak: Grilluj z Redakcją czy Słodkie piątki z Elą),

poprzez interesujące relacje z warsztatów kulinarnych (Akademia Smaku Bosch, Akademia Smaku Siemens), ciekawe wywiady oraz komentarze znanych osobistości z kulinarnego świata (Gwiazdy dla Gotujmy.pl)!

Masz problem z przygotowaniem kruchego ciasta? Zastanawiasz się, jak prawidłowo rozmrażać warzywa i owoce? A może szukasz podpowiedzi, jak przygotować chipsy z czosnku i pietruszki? Teraz odpowiedzi  na wszystkie nurtujące Cię pytania znajdziesz w jednym miejscu!

Do Twojej dyspozycji pozostawiamy również recenzje książek kucharskich oraz cykle tematyczne, jak np. przepisy Kasi Bem w oparciu o unikalną metodę oczyszczania ciała i duszy, Happy Detoks czy cykl przybliżający właściwości produktów oraz proste przepisy - Kasze & Super Foods - prezentowany przez kucharza młodego pokolenia, założyciela Warszawskiej Akademii Kulinarnej - Roberta Harnę. Zapraszamy do oglądania!

Trufle z masłem orzechowym

Małe słodkości o nieidealnym kształcie, przypominające najdroższe grzyby świata zna chyba każdy. Zobacz, jak przygotować trufle z masłem orzechowym!

         
ocena: 0/5 głosów: 0

redakcja redakcja

Najnowsze wideo (678 filmów)

Kokosanki

Kokosanki

redakcja redakcja

Dodaj do ulubionych


Wybierz listę:

Puree z batatów

Puree z batatów

redakcja redakcja

Dodaj do ulubionych


Wybierz listę:

Pieczone bataty

Pieczone bataty

redakcja redakcja

Dodaj do ulubionych


Wybierz listę: