Wystartował konkurs kulinarny „Prosto z patelni”

Florina przekonuje, że przygotowanie prostych codziennych potraw może być niezwykłą przygodą i zaprasza do konkursu na swoim profilu na Facebooku. Aby wziąć w nim udział wystarczy przesłać przepis i zdjęcie dania przygotowanego na patelni. Konkurs wystartował 17 października.

         
ocena: 5/5 głosów: 2
Wystartował konkurs kulinarny „Prosto z patelni”
fot. Florina
Po konkursie fotograficznym „Zatrzymaj smaki lata” na zdjęcia domowych przetworów marka Florina powraca z kolejną propozycją dla wielbicieli kulinarnych eksperymentów. Tym razem organizatorzy sięgają do dań, które można przygotować na patelni.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęcia potrawy. Fotografię wraz z przepisem należy zamieścić w komentarzu pod postem głównym na Facebookowym profilu Floriny. Prace konkursowe można zgłaszać od 17 października do 30 listopada. 

Nagrodami w konkursie są bony na zakupy w sklepach NELA o łącznej wartości 5 tys. zł. Ponadto w każdym tygodniu konkursu organizatorzy będą przyznawać wyróżnienia - zestawy patelni Florina. Ostateczne ogłoszenie wyników nastąpi 6 grudnia.

Organizatorem konkursu jest marka Florina - ceniony polski dystrybutor artykułów gospodarstwa domowego. Ambasadorem marki jest kucharz i uczestnik programu MasterChef - Piotr Sajdak. Konkurs jest częścią kampanii „Prosto z patelni”.

Kampania przekonuje, że dzięki wyobraźni i niezawodnym kuchennym sprzętom codzienne gotowanie może zmienić się w niezwykłą przygodę. Akcja promuje również bogatą ofertę nowoczesnych patelni marki Florina.  

Ambasador marki Florina - Piotr Sajdak