Letnie przetwory w obiektywie. Trwa konkurs fotograficzny „Zatrzymaj smaki lata”

Już ponad 230 zdjęć przetworów napłynęło na konkurs „Zatrzymaj smaki lata”. Prace można przesyłać do końca wakacji pod postem konkursowym na profilu marki Florina AGD na Facebooku.

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Letnie przetwory w obiektywie. Trwa konkurs fotograficzny „Zatrzymaj smaki lata”
fot. Materiały prasowe
Konkurs „Zatrzymaj smaki lata” zorganizowany przez markę Florina wystartował 15 lipca. Promuje zwyczaj przygotowywania dżemów, konfitur i innych przetworów na zimę jako powrotu do tradycji, również w nowoczesnym wydaniu. Organizatorom zależy również na zachęceniu do dzielenia się fotografiami własnych kulinarnych dokonań.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęcia przetworów z warzyw lub owoców własnej produkcji. Następnie należy opublikować zdjęcie pod postem dotyczącym konkursu na profilu Floriny na Facebooku lub przesłać w wiadomości prywatnej. Nabór prac trwa do 31 sierpnia.

Do wygrania w konkursie są zestawy garnków Nebula (nagroda za I miejsce), komplet patelni Lava (nagroda za II miejsce) oraz elegancki komplet filiżanek ze spodkiem z kolekcji Twins (nagroda za III miejsce). Ponadto, co tydzień organizatorzy przyznają wyróżniania w postaci kompletu noży Profeo dla autorów najlepszych prac tygodnia.

Ostateczne wyniki konkursu zostaną ogłoszone 6 września. Więcej informacji o konkursie na profilu marki Florina na Facebooku.