Konkurs "Zatrzymaj smaki lata". Przygotuj przetwory i wygraj!

  • 3

Dla wszystkich wielbicieli przetworów i fotografii kulinarnej marka Florina przygotowała wakacyjny konkurs. Aby wziąć w nim udział wystarczy przesłać zdjęcie własnoręcznie przygotowanego przetworu. Konkurs potrwa do 31 sierpnia.

         
ocena: 5/5 głosów: 4
Konkurs "Zatrzymaj smaki lata". Przygotuj przetwory i wygraj!
fot. Florina
Celem konkursu „Zatrzymaj smaki lata” jest promowanie zwyczaju przygotowywania dżemów, konfitur i innych przetworów na zimę jako powrotu do tradycji, również w nowoczesnym wydaniu.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęcia przetworów z letnich warzyw lub owoców własnej produkcji. Następnie należy opublikować zdjęcie pod postem dotyczącym konkursu na profilu facebokowym Floriny lub przesłać w wiadomości prywatnej. Konkurs trwa od 15 lipca do 31 sierpnia 2016 roku.

Do wygrania w konkursie są zestawy garnków i innych artykułów gospodarstwa domowego marki Florina. Poza nagrodami za I, II i III miejsce zostaną przyznane także wyróżnienia za najlepsze prace tygodnia. Ostateczne wyniki zostaną ogłoszone 6 września.

Organizatorem konkursu jest firma Florentyna - wiodący na polskim rynku dystrybutor artykułów gospodarstwa domowego, właściciel m.in. marek FLORINA i Botti Electronic.