Cukinie na start

Obserwuj wątek

Odp: Cukinie na start

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5

Polecam cukinię po prowansalsku....(jest w moich przepisach) mówię Wam wyśmienita. Przepis przywiozłem z Francji.

zmieniono 1 raz (ostatnio 20 sie 2010 12:29 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Cukinie na start

Evi
  • Evi

  • Posty: 246
  • Przepisy: 38
  • Artykuły: 0
Tit napisał(a):

Luna, spróbuj nafaszerować cukinię bryndzą pół na pół pomieszaną z gotowanymi ziemniakami, dodaj sporo pieprzu (czosnek jak lubisz), po wierzchu posyp parmezanem i upiecz w piekarniku. Ja przed faszerowaniem smaruję cukinię z zewnątrz i wewnątrz cienko olejem. Niebo w gębie.

pzdr,
Tit

To cos w rodzaju ruskich pierogow zapiekanych w cukini........ciekawy przepis :-)

Odp: Odp: Cukinie na start

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Tit napisał(a):

Luna, spróbuj nafaszerować cukinię bryndzą pół na pół pomieszaną z gotowanymi ziemniakami, dodaj sporo pieprzu (czosnek jak lubisz), po wierzchu posyp parmezanem i upiecz w piekarniku. Ja przed faszerowaniem smaruję cukinię z zewnątrz i wewnątrz cienko olejem. Niebo w gębie.

pzdr,
Tit



dzieki Tit.. napewno wypróbuję ..

Odp: Cukinie na start

Luna, spróbuj nafaszerować cukinię bryndzą pół na pół pomieszaną z gotowanymi ziemniakami, dodaj sporo pieprzu (czosnek jak lubisz), po wierzchu posyp parmezanem i upiecz w piekarniku. Ja przed faszerowaniem smaruję cukinię z zewnątrz i wewnątrz cienko olejem. Niebo w gębie.

pzdr,
Tit

Odp: Cukinie na start

Marika_1961
Witam i pozdrawiam
A ja wczoraj robilam cukinie zapiekana z mielonym w sosie pomidorowym,mozarela i beszamelem ...pyszne
Ja dwa-trzy razy w tygodniu zbieram cukinie.Teraz juz wszystkie krzaczki wyrwalam i zostawilam jeszcze trzy .Slokow tez mam juz sporo i musze powiedziec ze ta cukinia w marynacie keczupowej (przepis od Luny 19)jest pyszny,jeszcze ja dorobie.
obrazek

Odp: Cukinie na start

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Wczoraj były cukinie w plastrach polane oliwno-przyprawową maceratą do mięsa na grilla...oczywiście też pieczona na grillu.

zmieniono 2 razy (ostatnio 17 sie 2010 02:03 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Cukinie na start

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
misia53 napisał(a):

A ja uwielbiam sos z cukini do makaronu , och pychota z chrupiącym boczkiem i śmietaną



taaa... chrupiący boczek śmietana i makaron.. pomarzyć sobie moge ... dopiero uporalam sie z dietą proteinową ... narazie na takie frykasy musze poczekac ..
od czasu do czasu coś tam normalnego zjem ale lepiej nie szaleć

Odp: Cukinie na start

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
A ja uwielbiam sos z cukini do makaronu , och pychota z chrupiącym boczkiem i śmietaną

Odp: Cukinie na start

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Juz nie wiem co mam robić z tej cukinii ?!?!
najadlam sie juz na wszelkie sposoby, troche rozdalam. i na zime narobilam a ona rośnie i rośnie jak szalona
a posadzilam tylko jedną torebeczke nasion mieszanki cukiniowej .. czyli zielona, żółta, biała i w paski ... I na sniadanie znow cukinia?

Odp: Cukinie na start

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odpowiedz na/ edytuj Cukinie na start