Czuję się oszukany

Obserwuj wątek

Odp: Czuję się oszukany

hoffija44
  • hoffija44

  • Posty: 38
  • Przepisy: 22
  • Artykuły: 0
Chciałam się zapytać czy taka przypadłość , jak mnie , kogoś spotkała na tym portalu.........

Borubar napisał(a):


Prosze o uzupelnienie swoich danych adresowych w celu wysylki nagrody
.
ps. prosze o info kiedy zostana dane uzupelnione.

pozdr
Borubar


Witam! Nie mam pojęcia o jaką nagrodę chodzi i jakie dane z tym związane miałabym uzupełnić ?
Pozdrawiam - hoffija44



Witam))Zbieram kubeczki - cieszę się ,że będzie właśnie od Gotujmy .
Dane osobowe uzupełniłam. Pozdrawiam )))

Prosze podac adres na ktory wyslemy kubeczek.
Wygralas w konkursie na najlepszy przepis tygodnia:

Szczegoly tutaj:

http://ludzie.gotujmy.pl/najlepsze-przepisy,h0a2009b27/


i tak ta korespondencja się rozwijała.......do dnia dzisiejszego ta " nagroda" do mnie nie dotarła , dzisiaj napisałam do osoby , która poinformowała mnie o otrzymanym wyróżnieniu:

"Temat: Kubek
Wiem ,że moderator też człowiek , ale mam prośbę .......odpowiedz mi na pytanie: czy przyznawanie nagród , a później ich niewysyłanie to jest reguła w tym portalu? 5 sierpnia prosiłeś mnie o uzupełnienie danych adresowych , zrobiłam to , zawiadomiłam o tym , a kubek do mnie niestety nie został wysłany
Mała rzecz , a cieszy . Niestety nie mogę powiedzieć tego o tej nagrodzie . Przykro mi ,że ktoś sobie ze mnie zakpił.
Proszę w przyszłości nie zawieść kogoś komu społeczność przyzna najwięcej punktów za przysłany przepis , a jakaś komisja przyzna za to nagrodę .
Pozdrawiam hoffija44"

Jeżeli Ktoś potrafi udzielić mi odpowiedzi na zadane na wstępie pytanie to będę zobowiązana

Odp: Czuję się oszukany

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
mały wdech na uspokojenie i poczekajmy na to co się będzie działo

Odp: Czuję się oszukany

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Babciagramolka, dzieki.
Widze tu kolejną burzę, jakich wiele juz przezylismy.
Bahus, nie napisze co i jak bo mi nie wolno, ale zapewniam Cie, ze zmiany beda tylko na lepsze. I, jesli schowac dume do kieszeni, wszyscy beda finalnie zadowoleni, bo taki jest cel tej operacji.
Ponownie apeluję o spokoj i zdrowy rozsadek.

pozdrowienia!

Odp: Odp: Czuję się oszukany

Babciagramolka napisał(a):

Bahus - mam mieszane uczucia . Z jednej strony masz rację - przepisy , zdjącia sa Twoją ( naszą ) własnością i powinniśmy mieć możliwość ich usuwania wg własnej decyzji .Ale z drugiej strony wstawiając je na jakąś stronę kulinarną nie wstawiam ich tam bo ktoś jest włascicielem strony - tylko dla tego ,że mi się tam podoba .Nie widze specjalnego problemu w tym ,że zmienił się właściciel strony bo to nie mój problem ( umowy na wstawianie z nikim nie zawierałam ani profitów z tego nie czerpię to co mi za różnica kto jest włascicielem Janek czy Franek ) . Ktoś stroneprowadzi, ktoś za to płaci , ktoś funduje nagrody w konkursach .Nie podoba mi się to jak to robi to nie wstawiam i już .
A to co mnie zbulwersowało to to ,że przyznajesz ,że jesteś moderatorem na innej stronie ( działającej w tej samej branży więc konkurencyjnej ) .Do tej pory jakoś Ci pasowało bywanie tu .Teraz robisz sobie reklame pisząc źle o tej stronie nawet nie wiedząc jak to się rozwinie .namawiasz innych by przeszli na Wielkie Żarcie - a to jest nieetyczne .Bardzo mnie to obruszyło . Nie wiem jak inni ale ja oświadczam ,że nawet jeśli tu mi się po zmianach nie spodoba to na stronę na której jestes moderatorem się nie przeniosę właśnie z powodu tego postu. Nie lubię podgryzania i tyle.

Ja stoje troche z boku i jestem na gotujmy nowa.
Wiec tak ,znalazlam gotujmy gdy szukalam przepisu na kwas chlebowy.Wiadomo wpisalam kwas chlebowy i tak wyslwietlila mi sie ta strona.Wygladala niewinnie-ludzie zebrali sie aby porozmawiac o jedzeniu ,sekcja japonska duzo do zrobienia ,mlodszy braciszek w Polsce domaga sie przepisow ,zapisalam sie i zaczelam pisac.Poznalam Babciegramolke i mimo ,ze pewne sprawy jak te same przepisy hgg i babci Halinki i niemoznosc edytowania ,dobre checi trzymaly mnie na tej stronie.Troche mi szczeka opadla i zamiary gdy pewne panie mnie wyzwaly ale pewnie to sporadyczne myslalam... Teraz widze,ze kazdy tylko wrzuca nowe przepisy,zwlaszcza jak konkurs i nie oglada sie za bardzo na innych a przeciez doszlo nam troche ludzi i mozna by sobie zadac trud aby poczytac zamiast tylko powiedziec czesc. Mam coraz bardziej mieszane uczucia choc powazam tu wielu kucharzy .Mowiac to wchodzilam na wiele osob ktore byl czas dodawaly ciekawe przepisy i przestaly,moze nalezy zapytac dlaczego?
Tak sie sklada ,ze bardzo mile zaskoczyla mnie strona Wielkie Zarcie ,szkoda ,ze nie weszlam na nia wczesniej,choc nie poznala bym ukochanej Gramolki..Po zapytaniu o przepis zaraz zglosila sie osoba i go dodala tak bez "konkursowo" z dobroci serca.
Ja nie mam problemow z wlascicielami ale chce trafic w he he tzw. pozywne srodowisko,gdzie ludzie ucza sie od siebie.Ja weszlam na strone gotujmy gdybym chciala czegos innego weszla bym na strone "wyzywajmy sie" !

Odp: Czuję się oszukany

Witam,
niniejszym chciałabym się ujawnić i coś niecoś wyjaśnić. Rzeczywiście na gotujmy nastąpiły pewne zmiany, a ja między innymi ze strony Infornextu, a właściwie redakcji wieszjak.pl jestem osobą odpowiedzialną za to aby wszystko tu dobrze funkcjonowało. Żeby prezentacji stało się zadość, co prawda na gotujmy mam niewielki dorobek, ale moje przepisy i artykuły można przejrzeć na wieszjak.pl, są to: kuchnia-wloska.wieszjak.pl, kuchnia-chinska.wieszjak.pl, kuchnia-francuska.wieszjak.pl, kuchnia-polska.wieszjak.pl, grzyby.wieszjak.pl.
Gotuję od dziecka, od 6-tego roku życia, ponieważ moja mama miała całkowitego świra kulinarnego (nawet zrobiła dyplom z gotowania i wymyślała przepisy zawodowo), a mnie używała jako swoją pomoc kuchenną przy organizacji gigantomańskich przyjęć. Od 12-tego roku życia wymyślam własne potrawy, które testuję na przyjaciołach i rodzinie. Tyle o sobie...
Pragnę was wszystkich zapewnić, że nikt was nie zostawił i nie opuścił, właściciele wciąż dla gotujmy pracują i dbają, żeby nikomu się nie stała krzywda.
Wieszjak.pl, podobnie jak gotujmy.pl jest nowym portalem błyskawicznie się rozwijającym i także współtworzonym przez społeczność użytkowników - ekspertów.
Myślę, że na tych zmianach cała społeczność gotujmy.pl nie straci, a może i zyska. Ze swojej strony życzyłabym sobie, aby na gotujmy jak najmniej było cwaniactwa i bzdetów typu papryka posypana solą i pieprzem, czy kanapka z pasztetem, a jak najwięcej prawdziwych, wspaniałych przepisów i fajnych ludzi.
Myślę, że za chwilę odezwą się także dotychczasowi moderatorzy. Przepraszam, że dopiero teraz się odzywam, ale moderowanie gotujmy to zwyczajnie wiele, wiele, wiele pracy i stresu, żeby nie popełnić błędu. Bądźcie więc z początku życzliwi.
Acha, i jeszcze proszę o wszelkie uwagi i postulaty ( z umiarem rzecz jasna ), szczególnie od największych wyjadaczy. Będę wdzięczna za pomoc. Proszę się także nie dziwić, że będę pytać o wasze podwójne tożsamości na innych portalach bo ich jeszcze nie znam. Jeszcze się będę odzywać. tutaj Tit.

Odp: Czuję się oszukany

Babciagramolka
Bahus - mam mieszane uczucia . Z jednej strony masz rację - przepisy , zdjącia sa Twoją ( naszą ) własnością i powinniśmy mieć możliwość ich usuwania wg własnej decyzji .Ale z drugiej strony wstawiając je na jakąś stronę kulinarną nie wstawiam ich tam bo ktoś jest włascicielem strony - tylko dla tego ,że mi się tam podoba .Nie widze specjalnego problemu w tym ,że zmienił się właściciel strony bo to nie mój problem ( umowy na wstawianie z nikim nie zawierałam ani profitów z tego nie czerpię to co mi za różnica kto jest włascicielem Janek czy Franek ) . Ktoś stroneprowadzi, ktoś za to płaci , ktoś funduje nagrody w konkursach .Nie podoba mi się to jak to robi to nie wstawiam i już .
A to co mnie zbulwersowało to to ,że przyznajesz ,że jesteś moderatorem na innej stronie ( działającej w tej samej branży więc konkurencyjnej ) .Do tej pory jakoś Ci pasowało bywanie tu .Teraz robisz sobie reklame pisząc źle o tej stronie nawet nie wiedząc jak to się rozwinie .namawiasz innych by przeszli na Wielkie Żarcie - a to jest nieetyczne .Bardzo mnie to obruszyło . Nie wiem jak inni ale ja oświadczam ,że nawet jeśli tu mi się po zmianach nie spodoba to na stronę na której jestes moderatorem się nie przeniosę właśnie z powodu tego postu. Nie lubię podgryzania i tyle.

zmieniono 1 raz (ostatnio 02 paź 2009 12:20 przez Babciagramolka)

Odp: Czuję się oszukany

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
Bahus napisał(a):

Niektórzy wiedzą, że jestem moderatorem na Wielkim Żarciu. Jestem tam prawie siedem lat. Tam z użytkownikiem postępuje się uczciwie. Na portalu gotujmy.pl bardzo się zawiodłem, a najbardziej na byłych właścicielach, którzy bez pardonu i uprzedzenia sprzedali moją (naszą) pracę, spółce z o.o. Wystosuję pismo do nowych właścicieli z żądaniem, likwidacji mojego konta i przepisów. Zgodnie z prawem jest to moja własność (prawa autorskie) i jeżeli ktoś ją sprzedaje bez mojej zgody popełnia przestępstwo. W przypadku gdy nowi właściciele zignorują moje żądanie, oddam sprawę do sądu. Już rozmawiałem na ten temat z prawnikiem. W pozwie zażądam odszkodowania. Podaję kontakt mailowy bahus@fotoreporterzy.com.pl. Zapraszam na Wielkie Żarcie...

Zaglądam i oczom nie wierzę,co za zbieg okoliczności Bahus,właśnie założyłam sobie konto na WŻ i dodałam przepis na ciasto(tu NADAL czeka na akceptację)
Pozdrowienia od Aniutka z WŻ(czyli mnie)
Nie denerwuj się,na pewno wszystko się wyjaśni,daj znać jak postępy w sprawie.

Czuję się oszukany

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Niektórzy wiedzą, że jestem moderatorem na Wielkim Żarciu. Jestem tam prawie siedem lat. Tam z użytkownikiem postępuje się uczciwie. Na portalu gotujmy.pl bardzo się zawiodłem, a najbardziej na byłych właścicielach, którzy bez pardonu i uprzedzenia sprzedali moją (naszą) pracę, spółce z o.o. Wystosuję pismo do nowych właścicieli z żądaniem, likwidacji mojego konta i przepisów. Zgodnie z prawem jest to moja własność (prawa autorskie) i jeżeli ktoś ją sprzedaje bez mojej zgody popełnia przestępstwo. W przypadku gdy nowi właściciele zignorują moje żądanie, oddam sprawę do sądu. Już rozmawiałem na ten temat z prawnikiem. W pozwie zażądam odszkodowania. Podaję kontakt mailowy bahus@fotoreporterzy.com.pl. Zapraszam na Wielkie Żarcie...
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odpowiedz na/ edytuj Czuję się oszukany