Czuję się oszukany

Obserwuj wątek

Odp: Czuję się oszukany

kober
  • kober

  • Posty: 12
  • Przepisy: 325
  • Artykuły: 0

Odp: Odp: Czuję się oszukany

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
hoffija44 napisał(a):

Chciałam się zapytać czy taka przypadłość , jak mnie , kogoś spotkała na tym portalu.........

Borubar napisał(a):


Prosze o uzupelnienie swoich danych adresowych w celu wysylki nagrody
.
ps. prosze o info kiedy zostana dane uzupelnione.

pozdr
Borubar


Witam! Nie mam pojęcia o jaką nagrodę chodzi i jakie dane z tym związane miałabym uzupełnić ?
Pozdrawiam - hoffija44



Witam))Zbieram kubeczki - cieszę się ,że będzie właśnie od Gotujmy .
Dane osobowe uzupełniłam. Pozdrawiam )))

Prosze podac adres na ktory wyslemy kubeczek.
Wygralas w konkursie na najlepszy przepis tygodnia:

Szczegoly tutaj:

http://ludzie.gotujmy.pl/najlepsze-przepisy,h0a2009b27/


i tak ta korespondencja się rozwijała.......do dnia dzisiejszego ta " nagroda" do mnie nie dotarła , dzisiaj napisałam do osoby , która poinformowała mnie o otrzymanym wyróżnieniu:

"Temat: Kubek
Wiem ,że moderator też człowiek , ale mam prośbę .......odpowiedz mi na pytanie: czy przyznawanie nagród , a później ich niewysyłanie to jest reguła w tym portalu? 5 sierpnia prosiłeś mnie o uzupełnienie danych adresowych , zrobiłam to , zawiadomiłam o tym , a kubek do mnie niestety nie został wysłany
Mała rzecz , a cieszy . Niestety nie mogę powiedzieć tego o tej nagrodzie . Przykro mi ,że ktoś sobie ze mnie zakpił.
Proszę w przyszłości nie zawieść kogoś komu społeczność przyzna najwięcej punktów za przysłany przepis , a jakaś komisja przyzna za to nagrodę .
Pozdrawiam hoffija44"

Jeżeli Ktoś potrafi udzielić mi odpowiedzi na zadane na wstępie pytanie to będę zobowiązana

Spokojnie,czasami trzeba poczekać,aby dostac ten piękny,zielony kubeczek-dotrze do Ciebie na 100%,wiem sama mam taki i bardzo go lubię,wszyscy moderatorzy bardzo sie starają,niestety poczta jest jaka jest i na to juz nie mają wpływu,zachowaj spokój,pozdrawiam,napisz jak dostaniesz te małe cudeńko

Odp: Odp: Czuję się oszukany

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
yola napisał(a):


Co nas nie zabiję to nas wzmocni. Bahus nie odchodz bo będę beczeć
A tak na serio proszę:przetrzymajmy tę burzę.Jestem tu już prawie rok i różnie się działo,ale ogólnie polubiłam tę stronkę i ludzi(Bahus Ciebie też)


No takiemu argumentowi nie jestem w stanie się oprzeć. Pewnie zostanę.....

zmieniono 1 raz (ostatnio 04 paź 2009 13:46 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Czuję się oszukany


Co nas nie zabiję to nas wzmocni. Bahus nie odchodz bo będę beczeć
A tak na serio proszę:przetrzymajmy tę burzę.Jestem tu już prawie rok i różnie się działo,ale ogólnie polubiłam tę stronkę i ludzi(Bahus Ciebie też)

Odp: Czuję się oszukany

hoffija44
  • hoffija44

  • Posty: 38
  • Przepisy: 22
  • Artykuły: 0
ok........dziękuję za odpowiedź

Odp: Czuję się oszukany

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Bahus, ja Cie nie chce przekonac, tylko uglaskac, wiem, ze inaczej sie nie da, bo zawsze bedziesz wiedzial swoje i chwala Ci za to.

Odp: Odp: Czuję się oszukany

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Anula napisał(a):

Bahus napisał(a):

Niektórzy wiedzą, że jestem moderatorem na Wielkim Żarciu. Jestem tam prawie siedem lat. Tam z użytkownikiem postępuje się uczciwie. Na portalu gotujmy.pl bardzo się zawiodłem, a najbardziej na byłych właścicielach, którzy bez pardonu i uprzedzenia sprzedali moją (naszą) pracę, spółce z o.o. Wystosuję pismo do nowych właścicieli z żądaniem, likwidacji mojego konta i przepisów. Zgodnie z prawem jest to moja własność (prawa autorskie) i jeżeli ktoś ją sprzedaje bez mojej zgody popełnia przestępstwo. W przypadku gdy nowi właściciele zignorują moje żądanie, oddam sprawę do sądu. Już rozmawiałem na ten temat z prawnikiem. W pozwie zażądam odszkodowania. Podaję kontakt mailowy bahus@fotoreporterzy.com.pl. Zapraszam na Wielkie Żarcie...

Szkoda Bahusku,bardzo Cie polubilam,ja zostane i zobacze jak sie sytuacja rozwinie, mam nadzieje,ze wszystko dobrze sie zakonczy i co chyba najistotniejsze lubie tu zagladac,bo lubie osoby ktore sa zalogowane na tym portalu , tesknila bym za nimi ,a mysle ze w tak zgranym towarzystwie przetrwamy i nadal bedziemy mieli cos do powiedzenia.


Anulo, to co w złości napiszę, a to co po "otrzeźwieniu" zrobię to dwie różne rzeczy. Argumenty dobrego trochę mnie przekonały, choć nie do końca


zmieniono 1 raz (ostatnio 03 paź 2009 13:23 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Czuję się oszukany

hoffija44 nie uzupełniłaś danych, na poczcie masz maila do poczytania


Troche to przykre, ze na ponad 100 wysłanych kubkow kilka osob ma pretensje ze nie dostalo lub dostalo z opoznieniem paczke. W ten sposób robi się moderatorowi opinie. Czlowiek sie stara wysyla 2x kubek jak na poczcie wrzucili go pod 100 kilową paczkę i doszla stłuczka. Trudno, chyba taki los moderatorów ...

Odp: Czuję się oszukany

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Hoffija, Borubarek sprawdzi dzisiaj co się stało.
Podejrzewam jakiś splot nieszczesliwych okolicznosci. Jest z nami spora grupa Użytkowników, do ktorych nagrody doszly, lub nawet dochodza regularnie
Sprawa do wyjasnienia, odezwiemy się do Ciebie.

Odp: Czuję się oszukany

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Bahus napisał(a):

Niektórzy wiedzą, że jestem moderatorem na Wielkim Żarciu. Jestem tam prawie siedem lat. Tam z użytkownikiem postępuje się uczciwie. Na portalu gotujmy.pl bardzo się zawiodłem, a najbardziej na byłych właścicielach, którzy bez pardonu i uprzedzenia sprzedali moją (naszą) pracę, spółce z o.o. Wystosuję pismo do nowych właścicieli z żądaniem, likwidacji mojego konta i przepisów. Zgodnie z prawem jest to moja własność (prawa autorskie) i jeżeli ktoś ją sprzedaje bez mojej zgody popełnia przestępstwo. W przypadku gdy nowi właściciele zignorują moje żądanie, oddam sprawę do sądu. Już rozmawiałem na ten temat z prawnikiem. W pozwie zażądam odszkodowania. Podaję kontakt mailowy bahus@fotoreporterzy.com.pl. Zapraszam na Wielkie Żarcie...

Szkoda Bahusku,bardzo Cie polubilam,ja zostane i zobacze jak sie sytuacja rozwinie, mam nadzieje,ze wszystko dobrze sie zakonczy i co chyba najistotniejsze lubie tu zagladac,bo lubie osoby ktore sa zalogowane na tym portalu , tesknila bym za nimi ,a mysle ze w tak zgranym towarzystwie przetrwamy i nadal bedziemy mieli cos do powiedzenia.

Odpowiedz na/ edytuj Czuję się oszukany