Delikatesy internetowe

Obserwuj wątek

Odp: Delikatesy internetowe

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Bardzo cwaniacka forma reklamy za darmochę...

zmieniono 2 razy (ostatnio 23 sie 2010 18:57 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Delikatesy internetowe

Babciagramolka
Na to jest rada - przyjmijmy zasadę , ze w takich przypadkach udzielamy informacji na PW. Jeśli ktoś na prawdę szuka pomocy to informacje na PW których mu udzielimy wystarczą .Podziękuje na forum konkretrnym osobom za pomoc i po sprawie .A jak szykuje się ukryta reklama to nic z tego nie wyjdzie . To samo dotyczy pytań o sprzęt- odpowiadajmy konkretnej osobie pytajacej .
To trochę uciążliwe ale zabezpiecza nas - użytkowników strony przed taką krypto reklamą . Pewnie że miło by było wymienić się na forum spostrzeżeniami o sprzęcie , produktach czy lokalach tylko , że producenci wykorzystują nas nie oferując nic w zamian. Jak reklama ukazuje się na stronie legalnie to właściciel ma zysk ( a co za tym idzie pośrednio my-bo jkest kasa na nagrody, opłacenie informatyka itp , nagrody sponsorowane ) .
Tak więc jeśli ktoś ma praktyczne informacje o delikatesach internetowych piszcie na PW do ola-ola .

Odp: Odp: Delikatesy internetowe

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Pyza napisał(a):

taaaa. i zaraz pojawi się kilka osób zachwalających pod niebiosa jeden sklep....


Mam nadzieję, że nikt się na to nie nabierze i nie zacznie zachwalać żadnych konkretnych sklepów. Przynajmniej z naszych Użytkowników. Chyba, że ni stąd, ni zowąd na Gotujmy pojawi się lawina nowych Użytkowników-Ekspertów w dziedzinie internetowych zakupów

Odp: Delikatesy internetowe

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
taaaa. i zaraz pojawi się kilka osób zachwalających pod niebiosa jeden sklep....

Delikatesy internetowe

ola-ola
  • ola-ola

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hej. Jestem tu nowa i tak naprawdę z gotowaniem mam niewiele wspólnego ale pomyślałam, że jeśli pytać kogoś o radę to właśnie takie osoby jak wy - doświadczone w gotowaniu.
Jestem po operacji i lekarz kategorycznie zabronił mi dźwigania czegokolwiek. Przez jakiś czas zakupy robiła mi mama ale teraz jej urlop się skończył i musiała wyjechać z warszawy. Wyjadam zapasy z lodówki i zastanawiam się oc dalej, bo zakupy robić trzeba.
Przeszukiwałam internet i znalazłam parę ofert różnych delikatesów internetowych. Poruszanie się po nich nie jest jakoś super intuicyjne, ale znalazłam też program listonic, który zamienia listę zakupów na zamówienia w dostępnych w moim rejonie sklepach i jeszcze porównuje ceny całych koszyków dzięki czemu wiem gdzie jest najtaniej. No i okazało się, że wbrew moim podejrzeniom, jeśli wybierze się dobry sklep to nie jest to jakoś znacząco droższe od zakupów w zwykłych hipermarketach.
Ale boję się trochę o jakość produktów, szczególnie, że w mojej sytuacji powinnam zamawiać tam też warzywa, owoce i inne świeże produkty. Robiłyście tam kiedyś zakupy? Możecie polecić jakieś konkretne sklepy? I co myślicie o a.pl bo to ten sklep listonic wskazał mi jako najtańszy.

Odpowiedz na/ edytuj Delikatesy internetowe