Jaki jest Wasz ulubiony serek?

Obserwuj wątek

Odp: Jaki jest Wasz ulubiony serek?

Mam kilka ulubionych serków,jednym z nich jest właśnie homogenizowany waniliowy,uważam że smakuje naprawdę bardzo dobrze i jest także zdrowy, a więc to dodatkowy plus.

Odp: Jaki jest Wasz ulubiony serek?

Rachnael
  • Rachnael

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Z jogurtów to tylko naturalne, marka bez znaczenia. Z serków to serek waniliowy ( nie jestem pewna czy homogenizowany) Pilos.

Odp: Jaki jest Wasz ulubiony serek?

GoldenFruit_pl
Ja też przepadam za serkami wiejskimi,chociaż ostatnio bardzo posmakował mi także Tutti waniliowy z Biedronki

Odp: Jaki jest Wasz ulubiony serek?

grahamka
  • grahamka

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja lubię serki wiejskie, na słodko dodaję łyżeczkę miodu, albo syrop truskawkowy i owoce, na słono, dodaję pokrojony drobno szczypiorek i ogórek, sól i pieprz.

Odp: Jaki jest Wasz ulubiony serek?

kokardeczka878
Danio z Kawałkami czekolady jest bardzo dobry

Odp: Jaki jest Wasz ulubiony serek?

kurka79
  • kurka79

  • Posty: 14
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 0
W moim domu wyglada to tak :mąż lubi jogurciki smakowe najlepiej pitne,najstarsza córka serki homogenizowane,średnia jest bezglutenowa więc tylko naturalne + soczek wlasnej produkcji lub łyzeczka ulubionego dżemu a najmlodsza cora jest bezmleczna więc jada z alprosoya deserki waniliowe,ja lubię kefir i do tego odrobina soku.Często kupuję jogurt grecki naturalne np.do obwarzanków wgniatam czy do ciasta kruchego zamiast śmietany.

Odp: Jaki jest Wasz ulubiony serek?

kuchareczka1
Ja jem jogurciki naturalne,ewentualnie z dodatkiem muesli

Odp: Jaki jest Wasz ulubiony serek?

makagiga
  • makagiga

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Tofu. Z Polsoi.
Nie jadam żadnych serków smakowych, żadnych jogurtów smakowych, Są one słodzone syropem fruktozowo- glukozowym, który jest o wiele gorszym zabójcą niż biały cukier.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaki jest Wasz ulubiony serek?

Sathi
  • Sathi

  • Posty: 56
  • Przepisy: 59
  • Artykuły: 0
agnieszka32910 napisał(a):

Sathi napisał(a):

No właśnie Bielucha - odpowiada mi tak i składowo, jak i smakowo... taki delikatny jest, mmmm. Soki domowej roboty ogólnie uwielbiam, osobiście najbardziej malinowe, ale u mnie i truskawkowe i aronia i mnóstwo innych. Tyle, że mi łatwo mówić, mam o tyle dobrze, że dostaję dużo od rodziny. Sama jeszcze nie robiłam, wstyd przyznać.


ja soczki i drzemiki robię osobiście mam spory ogródek a dodatkowo plantację aroni i czarnej porzeczki. Niestety ostatnio w skupach nie chcą aroni, a to przecież taki zdrowy i wartościowy owoc

Możliwe, że ostatnio był jakiś wysyp aronii, bo sama zostłam obdarowana sporą ilością soków, dżemików z tego owocu. No ale właśnie ze względu na jej dobry smak i właściwości nie narzekam. A synek uwielbia jogurty z dodatkiem soku z aronii.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaki jest Wasz ulubiony serek?

agnieszka32910
Sathi napisał(a):

No właśnie Bielucha - odpowiada mi tak i składowo, jak i smakowo... taki delikatny jest, mmmm. Soki domowej roboty ogólnie uwielbiam, osobiście najbardziej malinowe, ale u mnie i truskawkowe i aronia i mnóstwo innych. Tyle, że mi łatwo mówić, mam o tyle dobrze, że dostaję dużo od rodziny. Sama jeszcze nie robiłam, wstyd przyznać.


ja soczki i drzemiki robię osobiście mam spory ogródek a dodatkowo plantację aroni i czarnej porzeczki. Niestety ostatnio w skupach nie chcą aroni, a to przecież taki zdrowy i wartościowy owoc

Odpowiedz na/ edytuj Jaki jest Wasz ulubiony serek?